1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
  Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Deniz Akvaryumu Balık Forumları

Deniz akvaryumu balık fiyatları ve deniz akvaryumu balıkları odaklı akvaryumlarda Tang, Angel, gobi, kelebek balıkları gibi türlerin adaptasyon tartışmalarını ve türlerin uyumları hakkındaki birikimleri bulabilirsiniz.

 1. Genel Balık Konuları

  Angelfish balıkları tüm bilgi rehberi. İmparator angel, blue face, majestic angel ve diğer angel balıkları hakkında bilgiler.
  Konular:
  124
  Mesajlar:
  2.505
  RSS
 2. Tang Balıkları

  Tang balıkları, blue tang balığı, yellow tang bakımı ve beslenmesi, naso tang balıkları, sarı tang balığı, powder blue tang rehberi.
  Konular:
  69
  Mesajlar:
  780
  RSS
 3. Angel Melek Balıkları

  Cüce angelfish balıkları hakkında bilgiler. Angelfish bakımı, angelfish balık fiyatları ve deniz akvaryumu balık bakımı. Angelfish melek balıkları besin türleri ve şekilleri hakkında tecrübeler.
  Konular:
  58
  Mesajlar:
  297
  Son: Blue striped Angel Balıkları corax, 26 Haziran 2016
  RSS
 4. Palyaço Balıkları

  Palyaço balıkları bakım rehberi, percula balığı üretimi, palyaço akvaryumu gerekli olanlar hakkında bilgiler. Palyaço balığı üremesi, eş tutumu gibi genel bakım bilgileri ve tecrübeleri.
  Konular:
  74
  Mesajlar:
  754
  RSS
 5. Gobi-Blenny-Dragonet

  Tuzlu su balıkları olan gobi balığı ve diğer benzer balıkların rehber forumu.Deniz akvaryumu gobi balıkları bilgi. Gobi balıklarının nasıl beslendiği, akvaryum arkadaşları ile uyumları nelerdir, bu forumda bulabilirsiniz.
  Konular:
  92
  Mesajlar:
  660
  RSS
 6. Damsel ve Kardinal

  Damsel balığı, kardinal balıkları hakkında tür bilgileri, deniz balığı damsel ve kardinal balıklarının rehberi yanında beslenme şekilleri, üreme koşulları ve eş uyumu detayları.
  Konular:
  33
  Mesajlar:
  119
  RSS
 7. Anthias Balıkları

  Anthias balıkları hakkında bilgi. Anthias balığı beslemek için gerekenler. Deniz balığı anthias türü. Anthias balıkları üreme biçimi, kapalı sistem üretim çalışmaları, besin kabul etme zorluklarının nasıl aşılacağına ait detaylar.
  Konular:
  8
  Mesajlar:
  28
  Son: Evansi Antihas Balığı King Elvis, 4 Temmuz 2015
  RSS
 8. Wrasse Balıkları

  Wrasse balığa deniz akvaryumu bakım koşulları, wrasse balığı tür rehberi, wrasse fish kütüphanesi. Besin düzeyleri ve türü, kapalı sitem adaptasyon sekilleri.
  Konular:
  20
  Mesajlar:
  54
  Son: Matara wrasse keremcimen, 22 Aralık 2019
  RSS
 9. Kelebek Balıkları

  Deniz akvaryumu kelebek balıkları, bakımları, beslenme şekilleri. Kelebek balığı tür rehberi. Kelebek balıkları nasıl beslenir, deniz akvaryumu balıkları uyumu nasıldır konusunda geniş paylaşımlar.
  Konular:
  20
  Mesajlar:
  53
  Son: Chelmon Balığı YMR_AY, 12 Eylül 2017
  RSS
 10. Groupers Tür Forumu

  Deniz akvaryumu groupes türleri, orfoz balığı tür rehberi. Orfoz balıkları akvaryum besleme koşulları. Büyük balık sınıfındaki bu türlerin akvaryum uyum detayları.
  Konular:
  6
  Mesajlar:
  24
  RSS
 11. Puffers ve Trigger

  Puffers balıkları, trigger balığı kütüphanesi. Trigger fish tür açıklamaları ve bilgileri. Beslenme alışkanlıkları, besin maddesi seçiciliği ve akvaryum adaptasyon tecrübeleri.
  Konular:
  34
  Mesajlar:
  113
  RSS
 12. Eels Fish Balıkları

  Eels fish türleri rehber, deniz balığı eels bakımı ve koşulları. Nasıl beslenirler, tercihleri nelerdir, akvaryum dostları ile uyumları hakkında gerekli tüm bilgiler.
  Konular:
  4
  Mesajlar:
  4
  Son: Green Wolf Eel cirol, 9 Aralık 2009
  RSS
 13. Vatoz-Köpek Balığı

  Tuzlu su köpek balıkları, deniz vatozları tür rehberi. Büyük balık türlerine başka bir örnek balık türü olan köpek ve vatoz balıklarının filtre sorunları hakkında detay bilgiler.
  Konular:
  7
  Mesajlar:
  132
  Son: Bamboo Shark Yumurtam harfuzmani, 14 Kasım 2015
  RSS
Sırala:
Başlık
Cevaplar Görüntüleme
Son Mesaj ↓
 1. Giriş yetkiniz yok veya bölümde konu yok.

Konu Gösterim Seçenekleri

Yüklüyor...