1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Çekiliş ile Hediye Edilecek Komple Tank

Başlığı 'Foruma Hediyeleriniz' kategorisinde harfuzmani tarafından 19 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. harfuzmani

harfuzmani

Yer:
    Bursa
    Herkese merhabalar

Forumumuzu takip eden, bir tatlı su tankı kurmayı düşünen ama imkanları doğrultusunda bunu erteleyen bir üyemize aşağıda özellikleri belirtilen, ekipman ve canlılarıyla birlikte kopmle sistem hediye edilecektir.
    Sistemi hediye eden south53 nikli Murat Güney arkadaşımıza ince davranışından ötürü Portal olarak teşekkür ediyoruz.

Akvaryum :100x30x46

Ekipman : Newair hava motoru-Fluval 305 dis filtre

Canlılar :8 Japon balığı - 2 melek balığı - 6 koi balığı - 3 farklı türde 4 çöpçü balığı ,- 3 pengasus köpek balığı , -2 fosforlu cam balığı - 2 cennet baligi olmak üzere toplam 26 adet balığımız var.Ayrica iki bitki 1 kaya, 2 suni tas yuva.

Hediye verme şartlarımız:

Öncelikle gerçekten ihtiyaç sahibi birisine gitmesini istiyoruz.Forum müdavimi olan üyeler arasında yapılacak tarafsız bir çekiliş ile hediye sahibine verilecektir.
    Tankın ve canlıların kargo vs yapılması mümkün değildir.Bu yüzden elden teslim alabilecek kişilerin isimlerini çekiliş için yazdırmalarını rica edeceğiz.
    Konu tarihinden sonra açılacak yeni üyeliklerin çekilişe girmeye hakkı yoktur.(Sahte üyelikleri engellemek adına)
    Çekilişe girmek için yapılacak şey ise basit konu altına isteğinizi belirtir bir mesaj.
    Yeterli çoğunluk sağlandığı taktirde minimum 15 gün sonra çekiliş yönetim arasında yapılacak ve bu konu altından bildirilecektir.

Şimdiden kazanan arkadaşı tebrik ediyorum.Hayırlı olması dileğiyle!

TencoMelih, ziya yelci, lazkopat33 ve diğer 13 kişi bunu beğendi.
  2. Magnolia

Magnolia

Yer:
    Dinar
    İsim:
    Pınar altıntaş
    Güzel bir hediye fakat kargo yapılamayacağı soylenıyor,kazanan kişiye hangı şehirden teslimat yapılacak?

3. Yasin K.

Yasin K.

Yer:
    kayseri
    İsim:
    Yasin Kulak
    çok güzel bir örnek teşekkür ederim size:) böylelikle hobinin maddi değeri ortadan kalkmış olmuş çok sevindim bunu görünce tankım yeni sahibine hayırlı olsun :)

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Bende düşüncelerini paylaşıyorum Yasin. Bu tarz bir yapı kurmayı ve buna özendirmeyi ilk günden beri hayal ettik ve yine çaba gösterdik.

Aradan geçen süre içinde açtığımız Foruma Hediyeleriniz bölümü o kadar güzellikler ile yıllanmış sitelerin dahi bu bölümlerine öyle güzel fark attı ve içi doldu ki zaman zaman ekrana baka kaldım. Mutluyum ve bu konu sadece bunlardan biri, aynı benzer duygular ile forumun sunucu tarafında rahatlamasını sağlayanlar, önünü açanlar, bu yükü alanlar zaman içinde belirdikçe duruşumuzun doğruluğunu her geçen gün daha iyi anladık.

Ben hediyeler için Murat kardeşime teşekkürlerimi sunuyorum.;)

Sezer han, ziya yelci, Erdem. ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  5. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Çok güzel ve örnek davranış Hediye olarak verene teşekkürler alacak olan ihtiyaç sahibine de hayırlı olsun :)

Sezer han bunu beğendi.
  6. Adem Örs

Adem Örs

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    adem Örs
    Merhaba Arkadaşlar öncelikle Çok güzel bir uygulama olmuş Eğimi geçen ve Hediye arkadaşa çok teşekkürler.

Eğer Teslim işlemi İstanbul ise talip olabilirim.
    Akvaryumum ve Balıklarım için Yardım bekliyorum. | Akvaryum Portalı

olarak açtığım konuda da belirttiğim gibi japonlarım öldüğünden sonra yeni akvaryum kurmak istedim hem maddi olarak hemde yeni olduğumdan dolayı yapamdım.

Saygılarımla.

7. Örnek davranışından ötürü Murat beyi tebrik ederim.

:anlastik:

8. South53

South53

Yer:
    Istanbul
    İsim:
    Murat Guney
    Arkadaşlar merhaba,
    Öncelikle teslimat yeri hakkında bilgi vereyim Istanbul Cekmekoy...( kurayı kazanacak arkadaşa detaylı bilgiyi ayrıca vereceğim)

Yorumlarınız için sag olun ama esas ben bu siteyi kuran destek veren 24 saat yöneten değerli arkadaşlarıma ve bu işe gönlünü verip bir takım, bir aile olan tüm portal üyelerine teşekkür ederim.
    Hepimiz amatörüz amacımız zevk aldığımız bu güzel hobiyi en iyi şekilde yaparken çevremizdeki arkadaşlarımızada biraz olsun destek verebilmek...
    Arkadaşlar, günün sonunda hepimiz ayrı lokasyonlarda ayrı telaşlardayız ve bi nebze olsun bu hobi sayesinde bir araya gelip paylaşımlarda bulunup tüm sıkıntı ve stresimizi atıyoruz...
    Evimdeki akvaryumum benim için çok önemli ama ondan daha da önemli olan bu konu hakkında eşten dosttan aldığınız destek gördüğünüz saygıdır...
    Eğer gecenin bi yarısı evinizde akvaryumunuzda bir sorun yaşıyorsanız, yeni olduğunuz için çokta hakim olamadığınız bi dünya olan deniz akvaryumu canlıları hakkında bir sorununuzu site ile paylaştığınızda acil cevaplar çözümler akmaya başlıyorsa....gece yarısını geçmiş sabahın köründe Alparslan arabam var Murat agbi gelir alır canlıları yaşatırız diyorsa orada benim için söz bitmiştir arkadaşlar...

Ben bu portala üye olmaktan sizlerle paylaşımlarda bulunmaktan müthiş haz alıyorum.Ve kendimi çok şanslı hissediyorum...

Evimdeki ikinci akvaryumum olan tatlı su akvaryumunu sırf o canlıların ihtiyacı olan ilgi ve alakayı layık olduğu gibi veremediğim için bunu hakkı ile verebilecek bir arkadaşımıza vermeyi uygun gördüm sağolsun portal aileside her zamanki gibi destek verdi.
    Kurayı kazanacak olan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun...

Temel Bey ve tüm aileyi saygıyla selamlarım...

Murat

ziya yelci, Erdem., harfuzmani ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  9. Magnolia

Magnolia

Yer:
    Dinar
    İsim:
    Pınar altıntaş
    Guzel bir hediye kazanırsam ben de teslim alabilirim ,Ağustos'ta istanbul dayım.:)

ziya yelci bunu beğendi.
  10. harfuzmani

harfuzmani

Yer:
    Bursa
    Güncel

Evet başka katılımlarıda bekliyoruz!!

Tapatalk...

11. harfuzmani

harfuzmani

Yer:
    Bursa
    Güncel

12. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    İhtiyaci olan bir daha düşünsün kaçırmasın bence

13. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Ben önce Murat Beyi sonra da boyle bir anlayisa ev sahipligi yapan portali tebrik etmek icin konuya katilip kaçıyorum ;)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

14. Zephyros

Zephyros

Yer:
    Bursa, Turkey
    İsim:
    Eray YILDIRIM
    Hepinize merhabalar forumunuzu uzaktan takip eden birisi olarak bende çekilişe dahil olmak istedim saygılar sevgiler Bursa dan Eray yıldırım :)
    İstanbul da eş dost akrabam mevcut.

15. harfuzmani

harfuzmani

Yer:
    Bursa
    Arkadaşlar daha fazla katılımın olmayacağını düşünerek çekilişi bugün neticelendirmek istedik.Yaptığımız değerlendirme ve çekiliş sonunda kazanan isim ve yedek talihli belli oldu.Birazdan isimleri açıklayacağım
    Murat arkadaşımıza davranışından ötürü tekrar teşekkür etmek istiyorum.Kendisi bu hafta sonu müsait olamayacağı için haftaya bir gün kararlaştırıp hediyesini vermek istiyor.
    Talihlimizin kendisi ile en kısa zamanda irtibata geçmesini istiyoruz.Aksi halde yedek talihli veya talihlilere şansını kaptırmış olacak!

Tapatalk...

Ankaraguclu, Montimahir ve veysel bunu beğendi.
  16. harfuzmani

harfuzmani

Yer:
    Bursa
    Asil talihli : Pınar Altıntaş (Magnolia)
    Yedek Talihli : Adem Örs

Hayırlı olsun

Tapatalk...

ziya yelci ve Alparslan bunu beğendi.
  17. Montimahir

Montimahir

Yer:
    Bursa
    İyi günlerde kullanın :)

Magnolia bunu beğendi.
  18. halilkocan

halilkocan