1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

.....:::::Çerkez:::::....

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde A_D_I_G_E tarafından 13 Haziran 2010 başlatılmıştır.

1. A_D_I_G_E

A_D_I_G_E

İsim:
    fettah
    Selam,

Ben konya'dan katıldım.. İnşallah bu hafta sonuna kadar kuruyorum ciklet türünden akvaryumumu yeni kayıt oldum herkeze selam. Ayrıca Konya'dan balık alımda vs. yardım edecek arkadaslar varsa da teş.ederim saat:gif

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hoşgeldiniz portala Fettah Bey,

Akvaryum kurulumunuz hayırlı olsun. :ay:

3. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Fettah bey hoşgeldiniz tankınız hayırlı olsun kurulumdan sonra tankınızın resimlerini bekliyoruz.

4. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Fettah bey ben Konya'da yaşıyorum balıkçılar hakkında biraz olsun bilgim var özelden sorularınız olursa hangi akvaryumcu gibi sorabilirsiniz yardımcı olamya çalışırım büyük bir zevkle.

5. A_D_I_G_E

A_D_I_G_E

İsim:
    fettah
    Herkeze teşekkür ederim. İnşallah yükleyecegim bu Cuma. Bir İzmir'e gidip gelicem oradan bulabilirsem güzel malzeme ve balık almayı da düşünüyorum... Doğuş sevinirim yardımcı olursan balık alacağım senle bir konusalım olursa görüşelim. Akvaryumcuların tuzagına düşmek istemiyorum da... hobimden soğutmasınlar.

6. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Tamam abi sen bana söylersin beraber hallederiz tam olarak akvaryum boyutlarını malzemelerini yazarsan daha fazla yardımcı olabiliriz abi.

7. A_D_I_G_E

A_D_I_G_E

İsim:
    fettah
    Tamam şu anda yapımda yarın çıkacak tam hatırlayamadım ölçüleri ama 1 metre zuluk diğerleri tam hatırlayamadım. Kusura bakmayın ama elime geçer geçmez paylaşacagız sizlerle inş. Uzun ömürlü sağlıklı balık yetiştiririm. Sadece ben değil herkes inş.

8. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    O zaman ben şimdiden söyleyeyim sanırsam 200 litrelik bir akvaryumunuz olacak. Sanırım silis kum öneriliyor. Birazda kaya alacaksınız birde güzel bir arka fon bulabilirsiniz yada dıy bölümümüze bakarak strafordan kapak yapımlarını araştırabilirsiniz. Isıtıcıya ihtiyacınız oalcaktır 200 litrelikse 200 watt ısıtıcı yetecektir. Filtrede ihtiyaçlarınıza göre karşılanabilir. İç filtre şelale filtre dış filtre tercihlerinizi yapabilirsiniz. Bu fiyat durumunuza göre değişecektir. Hangi türleri beslemek istediğinize siz karar veririsiniz. Ama bence tek tür en iyisidir. Tük tür besleyecekseniz o türün yavrularından alırsınız büyütürsünüz bir koloni oluşturursunuz. Tabi önce bir akvaryum nasıl kurulmalı ve akvaryumların biyolojik döngüleri hakkında biyolojik filtrasyon hakkında akvaryum bilimi hakkında bilgi edinmenizi öneririm. Yeni başlangıç yapıyorsunuz diye yazdım bunları umarım faydalı olmuştur.

9. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
  10. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Aramıza hoşgeldiniz Fettah bey. Kayifli paylaşımlar.toka:gif

11. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Portalımıza hoşgeldiniz Fettah bey, keyifli paylaşımlar dilerim.

12. A_D_I_G_E

A_D_I_G_E

İsim:
    fettah
    hepinize çok teş.ederim her şeyi kâle alıyorum söylediğiniz herşey ders yani bana göre çünkü akvaryumda cok az şey biliorum çok.teş.ederim

Sayfayı Paylaş