1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Çiçeklerden Papatya, Balıklardan Betta ♥

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde Mutlu'nun Annesi tarafından 15 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Mutlu'nun Annesi

Mutlu'nun Annesi

Yer:
    İstanbul-Ataşehir
    İsim:
    Elif Öztürk
    Benim 'Mutlu' balığımmm paylaşmak istedim :) Yalnız son fotoğrafta görüldüğü gibi akvaryumun camında kendi gölgesini görüp kabarıyo. Çok tatlı oluyo ama kendisine zarar.. Manzara resmi yapıştırsam çok göz yorucu bi ortam olur mu ? IMG_8379.JPG IMG_8361.JPG IMG_8376.JPG IMG_8375.JPG IMG_8549.JPG IMG_8605.JPG

m.avcıoğlu, YMR_AY, Montimahir ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  2. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Genelde bu balıkları satarken 2 tanesinin birbirisini görmesi sağlanır. Ama bu zıplayıp olmelerine de neden olur. O sebeple dikkat edin.
    Ama maşallah güzel görünüyor gerçekten. Tatlı su dünyasının tavus kuşu diyebiliriz.
    iyi günlerde besleyin

3. Mutlu'nun Annesi

Mutlu'nun Annesi

Yer:
    İstanbul-Ataşehir
    İsim:
    Elif Öztürk
    Evet çok güzel benim Mutlu'm  temo11.. Teşekkürler :)

4. osman 26

osman 26

İsim:
    osman DEĞİRMENCİ
    Mutlunun maşallahı var ama keşke diğer canlılar gibi sakin olabilselerde kalabalık bir ortamda bakılabilse çok iyi olurdu

5. Mutlu'nun Annesi

Mutlu'nun Annesi

Yer:
    İstanbul-Ataşehir
    İsim:
    Elif Öztürk
    Kişiye göre değişir tabi ama ben tek olarak bakmaktan memnunum :) tüm ilgimi ona gösteriyorum :)

6. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Tetra türleri ile besledim bir problem çıkarmadı. Ancak en büyük derdi diğer türler ile akıntı farkı oluyor. Yoksa ciklet gibi agresif bir tür değil.

osman 26 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş