1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Çift Palyaço Arıyorum, Ankara'dan...

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Canlı İlanları' kategorisinde samolar tarafından 17 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. samolar

samolar

İsim:
    samet
    Merhabalar almış olduğum palyaço ciftim bugün otogarda karşıladım ancak ölmüşlerdi bana geldiklerinde :( çok üzüldüm çok şimdi yeni tankim için palyaço çift arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.iyi günler dilerim

2. burak ozu

burak ozu

Yer:
    Bursa
    İsim:
    burak özügeldi
    Ilk etapta tanki kursaydin biraz donseydi de sonra canli baksaydin bence ama ustalar daha farkli onerilerde de bulumabilir tabi

color manıa bunu beğendi.
  3. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    4 günlük tanka canlı girişi yapılması çok sakıncalı. Şuan yapmanız gereken kesinlikle canlı almak değil. Suyun ve akvaryumun oturmasini beklemek.
    Bence bir konu açın akvaryumunuzu tanıtan. Orada yardımcı olalım.

4. samolar

samolar

İsim:
    samet
    En kısa sürede konumu açacagım inş. Evet tankım yeni ancak suyu oturmuş bir tanktan aldım yinede problem olurmu canlı girişinde acaba :(

5. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Suyun oturmuş olması yeterli değil. Bu sadece döngüyü hızlandırır. Ama döngüyü tam olarak sağlamaz. Bunun için diatomu beklemelisiniz. Yani suyun içerisinde şuan var olan amonyak maddesinin nitrite dönmesini, nitritin de nitrata dönmesini beklemelisiniz. Bu süreçte siz bu konuları öğrenmek istiyorsanız portalimizda bulunan birçok konu var onları okursanız size yardımcı olacaktır.

Alparslan ve burak ozu bunu beğendi.
  6. samolar

samolar

İsim:
    samet
    Çok teşekkür ederim detaylı bir şekilde yeniden araştırıp konumu da açıp o yönde ilerlicem

Pennywise bunu beğendi.
  7. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Bu konuyu müsade edersen kapatıyorum. Çünkü şimdilik balık almamanız gerektiğini anlamışsınızdır.

veysel bunu beğendi.
  8. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Bence de kilitle Levent, çok erken canlı alınmasın yazıktır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş