1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Çiklet Balığında Yırtık Kuyruk Resimli

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde someye tarafından 6 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. someye

someye

Çiklet cinsi balığım 1 2 hafta önce yem yememeye ve halsizleşmeye başladı. Kuyruğunda ve yüzgeçlerinin araları yırtıldı. Kuyruk erimesi olabilir mi? Rengi de çok koyu. Şu an fotoğraftaki gibi bir yere koydum. Koyabileceğim farklı bir yer yok. Ne yapmalıyım? IMG_4448.JPG IMG_4443.JPG IMG_4444.JPG

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Biri öpmüş akvaryumda balığı, kavga hasarları bunlar. Neler var akvaryumda başka tür akrabası olarak?

H.Kaya.Gemlik. bunu beğendi.
  3. someye

someye

Yalnız ana tankta sürekli yüzeye yakın yerlerde dik bir şekilde duruyordu. Bende hastadır ve diğerlerine de geçirmemesi için fotoğraftaki yere aldım. Ana tankta birlikte yaşadığı sarı prenses mücevher mavi prenses sarı imparator ve kendi eşi vardı.

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Akvaryumda üremeye çalışan baskın erkek balık var muhtemelen, tam olarak hacim, dekor vb şartları bilemiyorum ama çözüm aynı akvaryumda güç olabilir.

5. someye

someye

150 litre. Akvaryumun arka tarafı olduğu gibi kayalık. Çok fazla dekor yok. Sonuç olarak ne yapmam gerekiyor. Şuan ki yerinde dursun mu?

6. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Bence orada kalsın akvaryuma eklerseniz gene dayak yiyecektir...:)

7. someye

someye

Peki ne zamana kadar orada duracak. İlaç falan kullanmam gerekecek mi? Yemekte yemiyor. İyileşme ihtimali var mı? :)

8. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    İlaçlık durumu yok durduğu yerde kendini toparlar ve sonra ya hediye edin yada satın derim...

9. someye

someye

Tamam teşekkürler

Sayfayı Paylaş