1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Çok Eski Akvaryum Görüntülerine Ulaştım

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 22 Eylül 2011 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Selam arkadaşlar,

Tesadüfen bir akvaryum sitesine çok eski eklediğim bir videoya denk geldim. portal4.gifDuvara gömülü 350 Litre akvaryumda 2 adet 35 cm angel ve diğer balıkları yeni yeni eklemeye çalıştığım döneme ait. Müzik ekleme aşamasına gelmemişim videoya bakarsak. :D Bu balıklara 4 yıl kadar baktım diğer eklenenlerle ve sonra Marinelife'ye satmıştım.

Video sonunda akvaryumun yerine bakın.:D

[video=youtube;hhAm8-cMNZM]http://www.youtube.com/watch?v=hhAm8-cMNZM[/video]

Birkaç karede buldum.

Muzikopat, brkfrt, BassKiller ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. BassKiller

BassKiller

İsim:
    mehmet yılmaz
    Cevap: Çok Eski Akvaryum Görüntülerine Ulaştım

Görüntüler çok güzel özellikle küçük blue tang ı çok beğendim inşallah şöyle bir tuzlu akvaryumum olur ilerde :temel:

3. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Nostalji yapmışsın üstad. Görüntüler eski de olsa profesyonelliğin ortada. Sen tuzlu su kurulumunda bana göre bir efsanesin. Cidden düşüncelerim bunlar...

4. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Şimdiki kadar güzel olmasada eski akvaryumunda çok güzelmiş.

5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

O zamaan dediğimiz 8 sene önce falan sanırım arkadaşlar. Macro 350 ps ülkeye geldiğinde Nasa üretti sanıyorduk. 2 tane bağlamıştım da ancak bu balıkların yükünü alıyordum, dışkıladıklarında o akvaryumda 2 saat göz gözü görmüyordu.:ay:

Gerçekler bazen zor günleri gizler altında. French angel 800 dolardı ama ölecek kadar kötüye gittiği için 300 dolara alınmıştır Marinelife akvaryumdan. Bezin üzerinde kulak pamuklarıyla, cımbızla ameliyat etmişimdir o balığı. Gövdesinden 1adet, alt yüzgeçinden 1 adet olmak üzere 2 adet kolu bacağı olan koca parazit çıkarmıştım. Balığın siyah gövdesi beyaz küf olmuştu.

Allah var; 300 dolara sattığı balığı bu mücadeleyi bildiğinden 3 küsür yıl sonra 800 dolara geri alacak kadar da esnaf bilinci vardı o zaman.:cekingen:

6. ozgun_cyprus

ozgun_cyprus

Yer:
    KIBRIS
    İsim:
    Özgün Olguner

Abi ustalığının temeli eskilere dayanıyor desene, hem de çok eskilere. :emt:

7. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Rica ederim o değil asıl amaç yaşananlara dikkat çekmek.

Bu balığı bu şekilde, bu mücadeleyle hayata bağlayıp o kadar süre besledim ve ne videolar çekmişimdir elimle her şeyi yedirirken. Fakat 350 litrelik akvaryumda diğer İmparator ve tanglerle birlikte bakıyorum diye hayvan düşmanı ilan edilecektim. Garipsediğim budur.:D

Sayfayı Paylaş