1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Çok ilginç bir durum?

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde MertBalim tarafından 26 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. MertBalim

MertBalim

İsim:
    Mert
    Arkadaşlar, ben kandil gecesinden 1 gün önce 2 adet ıstakoz almıştım. Diyer gün sabahında 1 tanesini yenmiş olarak buldum fakat, Şimdi akvaryumumda 2 adet ıstakoz var. Ya ıstakoz kabul felan komple attı. Yada üredi dicem ama 2 side hemen hemen aynı boylarda?
    Lütfen yardım edin şuan şoktayım nasıl olurda 1 ıstakoz 2 tane olur? Istakoz hızlı üreyen ve büyüyen bir canlımı?

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Çok ilginç bir durum?

Mert istakozlar büyürken kabukları büyümez ve buna ilave olarak tamamen farklı bir suya girdiklerinde ilk işleri kabuk değişmektir. Senin anlayacağın istakozun ölmedi sadece kabuk değişti ve sen kabuğu gördün.

3. MertBalim

MertBalim

İsim:
    Mert
    Çok ilginç bir durum?

Temel abi kahverengi ıstakoz sarı kabuk bıraktı.
    Abi ıstakozun herşeyi duruyordu. Kolları bacakları felan eksiksizdi nasıl olur yaa.. Bir anlam veremiyorum. : ))))))

Temel abicim, attığı kabuğu durduruyordum inceledim evet kabuk değiştirmiş olabilir çünki çok ince kırılgan bir kabuk muş.

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Çok ilginç bir durum?

Aynı bütün gibi görülür haklısın. Fakat durum bu. burda:gif

5. MertBalim

MertBalim

İsim:
    Mert
    Çok ilginç bir durum?

:D Cidden ilk defa karşıma geldiği için çok şaşırdım. :)

Sayfayı Paylaş