1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Önemli Uyarı...

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde Muzikopat tarafından 16 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Merhaba sevgili akvarist dostlarım.

Şu sıralar msn adresim başka şahıslar tarafından açılmakta ve kişisel iletime de ''Hüseyin Çelik akşam saatlerinde vefat etmiştir '' gibisinden yalan dolan bilgiler yazılmaktadır. Olaki sitede de bir gün Hüseyin Çelik ölmüştür adlı bir başlık ve konuya dair açıklama görürseniz inanmayın , itibar etmeyin.

Msn şifrem günlerdir değiştirmeme rağmen başkaları tarafından kırılmaktadır. Keylogger'e karşı birazdan format atacağım. Söylediğim gibi arkadaşlar olaki forumda da böyle bir konu açılırsa inanmayın itibar etmeyin. O kadar çok telefon aldım ki öldün mü diye arıyorlar beni. Ölen adam zaten telefona cevap veremez.

Neyse hadi iyi akşamlar kolay gelsin...

Saygılarımla Hüseyin Çelik...

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Önemli Uyarı...

Tamam sen burdasın ya sorun yok Hüseyin inanmayız artık. :F Ey Allah'ım ya millet nelerle uğraşıyor. aliye:gif

3. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Önemli Uyarı...

Valla yaa, başka işleri mi yok adamların. Benimde başıma geldi en sonunda yakaladım o kişiyi bir güzel dayak attım. Tavsiye ederim Hüseyin abi. :D :F

4. sezginyavuz

sezginyavuz

İsim:
    Sezgin Yavuz
    Önemli Uyarı...

Vallahi senin msn kişisel iletinde o yazıyı görünce kanım dondu. Aman diyeyim Hüseyin dikkat et kendine. :)

5. taygun

taygun Guest

Önemli Uyarı...

Ben de Hüseyin'in sesi neden çok derinden geliyor diye şaşırmıştım. em32.gif em32.gif

Özcan'dan sonra sitede acayip şeyler senin başına gelemeye başladı demek. :F :F

6. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Önemli Uyarı...

Hüseyin msn neysede bari portal şifreni kırmasınlar. Olurda senin adına burda ileri geri yazarlar ve sıkıntı olur bizler için biliyorsun. Sonra seni banlamak zorunda kalmayalım. burda:gif :)

7. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Önemli Uyarı...

Hüseyin eğer başkalari msn şifreni ele geçirdiyse ve hotmail kismina girip otamatik giriş sistemini ekinleştirdiyse. Sen şifrede değişsen o kişi gene girer otamatik olarak maill kismina ve ordan tekrar şifre değişebilir malesef bu yönü kötü işde. Benim arkadaşlarimin çok kişinin başina geldi ve ben geri aldim şifre değişmişler gizli soru anlican herşeyi. Şifreyi aldik gene girdiler araştirdik micrasofta maill çektik ve bize denilen bunlar yani bu gibi durum çok kötü. Tabi hep bölemi olur hayir micrasofta maill aticaksin msnem calindi diye sana bir link yolucaklar o linkde msn senin olduna dahil bazi sorular sorucakalr ve cevabi yolayinca tekrar iletişime geçicekler seninle ve şifreni yeniden yaratcaksin ve ozaman karşi taraf işde giremicek :F Genede pc ye bir format at keyloger yemişde olabilir pc karşi taraf şifrelerine ulaşabiliyodur belki ve micrasofla bu gibi bir iletişime gecersen senin ip ve mac adresini aliyolar ve bu adresden başka msn açanlar hakkinda sorgulama başliyo yakalanabiliyor o kişi saygılar:gif

8. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Önemli Uyarı...

Murat, iyide ya gizli soruyada değiştirmişlerse ne olacak ? :bilmem:

Bir arkadaşımda program vardı,birisine mail yada msn üzerinden bir link yolluyordu ve kişi o linke tıkladığı anda tüm bilgileri ona mail olarak geliyordu, ve gizli soru dahil tüm bilgileri değiştiryordu. Ordan biliyorum. Yani msn yi patlatan birisi eğer profosyonelse herşeyi resetleyebiliyor. burda:gif Yada beni yanlış hatırlıyorum? .8.

9. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Önemli Uyarı...

Olcay abi zaten senin dediğin fake denilen maill bir nevi sosyal miühendislikle alakali bir şey yani adam bir link ,yada baska bir şey hazirlar kodlarla sen tıklayinca linke direk onun maile gider senin msn adres bilgilerin bunun çok yöntemi var. Gizli soruyuda şifreyide değişirse msn patlatan kişi zaten kötü niyetlise bütün bilgileri değişicekdir. Bu gibi durumda hemen microsoft bildiricek bir forum doldurcak ve maill olarak yollucak burda şimdi forum detaylala'rini açiklarsam bayaği uzun sürer. Forumu doldurdun diyelim microsoft yoladiniz , tekrar microsoft size maill gelicek msn kayit yaptirirken ilk basdaki doldurduğunuz kayitlari sorucak isim soyisim nerden ilk gizli sorunuz neydi v.s bunun gibi bu bilgileri doğru yazip yolladikdan sonra size yeniden şifre belirlemeniz için bir link vericek ve şifrenizi belirleyip tekrar giriş yapcaksiniz. Ve gizli soru bölümleriniz boş olucak yeniden siz belirliceksiniz ve tekrar güvenli bir şekile koyucaksiniz msn adresinizi. Umarim açiklaya bilmişimdir. Yardim ederim herzaman gerekirse konu olarakda açabalirim nasil yapicanizi. saygılar:gif

10. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU
    Geçmiş olsun,
    Güvenlikle ilgili kaliteli bir sitede mevcut bir başlık vardı onu hatırladım ve hatırlatmak istedim ;
    ''Bilgisayarınızdaki en büyük açık sizsiniz''

11. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Önemli Uyarı...

Güzel bir noktaya değindin hocam. Benim Msn ve Portal şifrem aynı zaten. Daha doğrusu öyleydi. Dün gece formatladım bilgisayarımı virüs vs. vs. ihtimallere karşı. Şifrelerimi de değiştirdim. Artık portal için ayrı , msn için ayrı şifreler kullanıyorum. Bakalım artık ne olacak.

Sayfayı Paylaş