1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Özel ölçü led armatür imalatı

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde Kenan Kahraman tarafından 17 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. Kenan Kahraman

Kenan Kahraman

İsim:
    Kenan
    Merhabalar hobi olarak başladığım sonrasında niye yapmıyorum dediğim led armatür imalatına başlıyorum sizin istediğiniz ölçülerde ister bilgisayar programlı ister kumanda ile kontrol edebileceğiniz seçenekler mevcut detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz 0535 352 64 12 ImageUploadedByTapatalk1455704331.489542.jpg ImageUploadedByTapatalk1455704362.796464.jpg ImageUploadedByTapatalk1455704381.906010.jpg ImageUploadedByTapatalk1455704396.125616.jpg ImageUploadedByTapatalk1455704422.453574.jpg ImageUploadedByTapatalk1455704445.242595.jpg ImageUploadedByTapatalk1455704461.906710.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Kenan Kahraman

Kenan Kahraman

İsim:
    Kenan
    Örnek fiyat verirsek resimdeki ürün 72x3 watt 36 adet royal blue 33 adet 12000 k cool white 3 adet uv 60 uzunluk 30 genişlik kumanda kontrollü gün simülasyonu var tek fanlı sadece fişi prize takmanız gerekir 750 Tl. 2 sene garanti veriyorum.Ledler 3 lü seri şeklinde bağlı yani 1 led arıza yapsa bile sadece 3 lü gurup sönüyor

3. gayrettepeli

gayrettepeli

Yer:
    istanbul
    İsim:
    yusuf
    gayet güzel derli toplu olmıuş
    başarılar

Kenan Kahraman bunu beğendi.
  4. ünal57

ünal57

İsim:
    ünal
    Yer neresi kenan bey banada bu ara bir aydınlatma lazım

5. Kenan Kahraman

Kenan Kahraman

İsim:
    Kenan
    İstanbul 4.Levent

6. Kenan Kahraman

Kenan Kahraman

İsim:
    Kenan
    İstanbul içi montaj fiyata dahildir

7. ünal57

ünal57

İsim:
    ünal
    Renk ve adedi istege göre mi yapıyorsunuz yoksa sizde hobicimisini tankın bilgilerini versek kaç tane hangi renk gerekir siz dizayn edebilir misiniz.

8. Kenan Kahraman

Kenan Kahraman

İsim:
    Kenan
    Bende hobiciyim renk ve adet söyleyebilirsiniz

9. Kenan Kahraman

Kenan Kahraman

İsim:
    Kenan
    Kendi akvaryumum armatürde kendi yapımım

Ekli Dosyalar:

kaninez ve ünal57 bunu beğendi.
  10. ünal57

ünal57

İsim:
    ünal
    Maşallah çok güzel. Benim sistem boyunun 58 lt tl450 kompak akvaryumu . Kapak içine montaş etmek istiyorum. Daha önce çift renk (2 mavi 1 beyaz )içinde barındıran hibrit diye tabir edildigini bildigim ledlerden vardı. Fakat kapak ićinde ısı sorununu bir türlü çözemedim. O yüzden çok kullanamadan patladılar. Sizin kullandiginiz ledlerin ısı durumu nedir kapak içinde olur mu
    Sizi resimlerdeki pcb de 23 led var sanırım . Bana bu adedin yarısıda yeter herhalde yer dar ama dahada darı yapılabilir mi. Fakat fiyat ne çıkar bilmiyorum aynı ölçüler ve adette olursa yarısinı yakmam yedek bekletirim.
    Mesela elinizdeki yuvarlak pcb ile 23 led ikiye bölüp yarısını yedekte tutulacakmış gibi led pcb ve sogutucu kaça malolur. Güç kaynagı istemiyorum timerle kendim kumanda edecegim.

11. Kenan Kahraman

Kenan Kahraman

İsim:
    Kenan
    Sizin için bir çalışma yapacağın gün simülasyonu filan istemiyosunuz manuel dimleme ile yapıcaksınız güç kaynağı 220 volt enerjiyi düşük dc enerjiye dönüştürmek için kullanılır istemiyorum demişsiniz elinizde varmı? Siz bana ledin gireceği yerin resmini ve ölçülerini gönderin bende ne yapabiliriz bi bakim

12. ünal57

ünal57

İsim:
    ünal
    Küçücük bir akvaryumdan fazla yer kaplayan ekstra malzeme koyacagım yerim yok . Eski model tv sehpasının altındaki dolabdba koymuşum. Sag ve solunda 15 cm boßluß mevcud var. Kapaklarıda söktügüm ićin ne koysam görünüyor .

13. Kenan Kahraman

Kenan Kahraman

İsim:
    Kenan
    Tam ölçü yazarmısınız

14. m.avcıoğlu

m.avcıoğlu

Yer:
    bayrampaşa/istanbul
    İsim:
    Metin Avcıoğlu
    Kenan bey 80x50x60h için nasıl bir armatur olur bana bir de fiyat gönderir misiniz ozelden.

SM-A300H cihazımdan gönderildi

15. ünal57

ünal57

İsim:
    ünal
    26×12 cm yükseklik orta 4cm uzunlamasına kenar 3cm

Sayfayı Paylaş