1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Özel mesajlarda yasaklamalar

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde 8020_r31s tarafından 15 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Azmi Bey ne sizinle ne de firmanızla bir irtibatım olmadı bu güne kadar. Başka bir platroma da aktif üye olmadığım için oralarda yapılan uygulamaları da bilmiyorum.
    Adınızı burada geçirmiyoruz diye emin olun size birşey olmayacaktır. Bildiğim kadarıyla da başka işleriniz zaten var. Bu işe de hobici olarak başlayıp esnaflığa geçiş yapmışsınız bir çok esnaf gibi. Siz de sordunuz eminim diatom başladı ne yapacağım diye. Bu platformda kalmamın sebebi herkese aynı cevapları sıkılmadan verdikleri içindir, samimidir, gerçekten yardımseverdir. Sizin gibi burası da bu hobinin gelişmesi için çaba harcamaktadır. Harcanan çabanın sizdeki gibi mükafatı maddi değil manevidir. Ayrıca ister sponsor olsun ister olmasın sezarın hakkı sezara da diyebilmektedir. Aylarca Kent Tuzu övüldü bu platformda. Sizden başka kim getirdi ki o ürünü. Belki de ürünleri satmanızda herkesten çok Fatih'in emeği vardır.
    Klavye ile konuşma dili oldukça farklıdır.
    Bunu anlayabilecek olgunlukta olduğunuzu düşünüyorum. Biraz fevri gitmiş Temel Abi ve sizin cevabınız.
    Sağlıcakla hayırlı işler.

Montimahir bunu beğendi.
  2. Fatih BARLAS

Fatih BARLAS

Yer:
    Pendik
    İsim:
    Fatih BARLAS
    Bu ülkede hep beraber bu hobi icraa etmeye çalışıyoruz. Biraz daha mantıklı kendimizi ifade edelim. Yeri geliyor yüz yüze bakıyoruz. Oturup sohbet ediyoruz bazen çay içiyoruz.

Yemin ediyorum hobimi zevkimi paylaşmaktan bazen vazgeçmek istiyorum.

Hobi yapalım. Bir şeyler katalım istiyoruz.

Emek ver para harca

Elektrikle mücadele et.
    Tuz ara, katkı bekle, cihaz al kullanama
    Ölmek üzere canlı al uğraş didin. Kurla mücadele et.

Dedikodu çek. Vs...

Saymakla bitmez bu hobi terki için.....

Düzenleme: 17 Şubat 2016
  3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Ben iğneleme yapmıyorum doğruları yazıyorum. Neyi üstüne aldın bilmiyorum ama tuz konusunda Levent'in yazdıkları her şeyi ortaya koyuyor. Doğrular sizi rahatsız etmesin öyle yanında olmayan başarısız vs diye düşünsek ürünlerin tavsiye edilmez. Saygısızlık asıl burada kanımca.

Burada olmayan tüm esnaflar sansürlü gibi yorum yapmaya gerek yok, bir esnaf burada yok ama bir diğer forumu sponsor olarak şeçmişse ismi sansürlü, değer vermeyenin neden reklamı olsun burada? Bunun dışında hiçbir akvaryum esnafının ismi sansürlü değildir.

Kaç kişinin mesaj içine buraların linkini gömdüğünden, kaç kişinin reklam gibi kurulum konuları açıp siyah punto akvaryumcu adı yazdığından haberin var mı? Neden bu uygulama yapıldı veya ihtiyaç duyuldu diye düşündünüz mü? Avrupa da yoktur tabii ama orada bu tarz işlere giren esnafta yok hobiciler de.

Düzenleme: 17 Şubat 2016
  4. Fatih BARLAS

Fatih BARLAS

Yer:
    Pendik
    İsim:
    Fatih BARLAS
    Konu çok uzadı. Herkesi sükunete davet ediyorum.

Ankaraya geçmiş olsun. Başımız sağolsun

veysel, basma tulumba, Humility ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  5. tristan_76

tristan_76

İsim:
    kutlu gök
    İyi anlamda tabi ki :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pennywise bunu beğendi.
  6. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Hakikaten geçmiş olsun abi gene yaptılar .........! ... :mad:

Pennywise, YMR_AY ve Fatih BARLAS bunu beğendi.
  7. tristan_76

tristan_76

İsim:
    kutlu gök
    Son olarak bişey yazacağım komik olacak. İsmi sansürlenen Azmi bey değildi ki :) Motor ati ps motoruydu. Atiyi getiren iki firma var bildiğim ve biri buraya sponsor. Sansürleme diğeri için yapılmıştı. Ve üstelik tepki sansürün forumun genele açık bölümünde değil özel mesajlaşmada gerçekleşmesineydi. Sorgulama yapıldı mantıklı gerekçeler gösterildi, anlayışla karşılandı. Konunun buralara kadar gelmesi herkesten önce hobiye yıllarını vermiş siz iki değerli insanı üzmeli bence. Tüm yazılanları okudum, kimi yazılanı haklı kimi yazılanı haksız buldum, bu normal. Normal olmayan, beni asıl üzen iki insanın birbirleri arasında geçen konuşmaları burada kendini haklı çıkarmak için umuma açık etmesi. Artık konu tatlıya bağlansın lütfen. Her iki tarafta kendince haklı tarafları var ve iki tarafta bu hobi için gerçekten çok değerliler...

Sent from my iPhone using Tapatalk

veysel, MESUT_KERİM, Alparslan ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş