1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Üç Hafta Uğraştım Sonuç Güzel

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde dgkn41dgkn tarafından 14 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. dgkn41dgkn

dgkn41dgkn

İsim:
    Doğukan Aktaş
    Merhaba arkadaslar 275 litrelik 110x50x50 akvaryumum;10 adet baligim var 1e 3d yunus neredeyse damizlik,4 beyaz prenses,2 jack dempsey.

Aksesuar olarak;Dere kumu 28 kg ve Dogal kaya kullandim.Bitkiler malesef plastik,bitki isiyle ugrasmak istemedim pek

Aydinlatici;t8 75 cm mavi aqua

Araclar ve filtreler;300 w isitici, quik saatte 1200 lt yenileyen dis filtre,bir tane cin mali ic filtrem var eski akvaryumdan kalan,hava filtresi;sera air 275 cift cikis gayet sessiz,yatak odam gram ses yok.

Umarim begenirsiniz.

Ekli Dosyalar:

• image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      123,6 KB
      Görüntüleme:
      407
    • image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      103,1 KB
      Görüntüleme:
      421
    • image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      92,4 KB
      Görüntüleme:
      413
    • image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      70,8 KB
      Görüntüleme:
      392
    Alparslan, YIKIKTEMO ve baysamin bunu beğendi.
  2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Merhaba hoş geldiniz, ben şahsen beğendim plastik bitkiler kaliteli ise güzel duruyor...:)

dgkn41dgkn bunu beğendi.
  3. dgkn41dgkn

dgkn41dgkn

İsim:
    Doğukan Aktaş
    Kaliteli canli gibi duruyor zaten baya begeni aldilar:),kayalarda cok hostu buyuktu 4 e bolduk o bile sigmadi baliga alan kalmadigi icin bir parcasini cikardim yeniden dekor ettim.Son hali böyle

Ekli Dosyalar:

• image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      75,7 KB
      Görüntüleme:
      378
    Alparslan bunu beğendi.
  4. -doctore-

-doctore-

Yer:
    Samsun-BAFRA
    İsim:
    muhammed yıldız
    Hayırlı olsun, emeğinize sağlık.
    Diğer yandan jack dempsey çok sert bir Amerikan türüdür. Hacminiz ve diğer türleriniz ona uygun değil.

5. dgkn41dgkn

dgkn41dgkn

İsim:
    Doğukan Aktaş
    Benimde suphelerim var acikcasi,yunustan yana degil ama beyaz prenses pek rahat birakmiyor gibi onlari,stresten dolayi yanilmiyor isem bir tanesi nerdeyse hep siyah arada bir aciyor rengini.ama hacime gelirsek 275 litrenin 30 u gitsin aksesuar vs. 250 litrede hacim sorunu yasamazlar ins 7-8 cmler

6. dgkn41dgkn

dgkn41dgkn

İsim:
    Doğukan Aktaş
    Beyaz prensesimin bir tanesiyle vatozum öldü, işten geldim ve bakar bakmaz bu manzara canımı sıktı doğrusu.3 d 1 e beyaz prensesten bir tanesi sürekli vatozla uğraşıyordu en son ne olduysa öldü, bir vatozum yaşıyor yemledim şimdi yunuslar pek yemedi ama jack dempseyler yiyor gayet sağlıklı ve renkleri de normal. Sizce sebep nedir? acele ile yazdığımdan imla hatası yapmış olabilirim özür dilerim.

7. dgkn41dgkn

dgkn41dgkn

İsim:
    Doğukan Aktaş
    Bir tanesi daha gitti beyaz prenseslerin arkadas bu nedir ya 2 side ayni bitkinin orda oluyor.bitkiyide aldim cikardim ama diger 2 side gidici gibi

Sayfayı Paylaş