1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Üretimhaneme isim arıyorum

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde Gürhan Uçak tarafından 15 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Gürhan Uçak

Gürhan Uçak

İsim:
    Gürhan Uçak
    Selam arkadaşlar. Nihayet uzun zamandır hayalini kurduğum mini üretimhanemi faaliyete soktum. Şuan Çeşitli ebatlarda 31 akvaryumum var. Bunun yanında 1650 litrelik yavru büyütme tankı kurdum. İşyerimin arka tarafını değerlendirerek sonunda hayalimi gerçekleştirdim. Tavan dahil heryeri ısı kaybına karşı strafor ve naylonlarla izole ettim. Üretimini gerçekleştirdiğim türler başta sarı prenses, yunus, frontozoa, tropeus, cüce vatoz, moli ve Lepistes. Üretimhanemi kurma aşamalarında akvaryum portalı sitesinin değerli üyelerinin yorumlarından oldukça faydalandım. Her akşam forumu takip ediyorum. Bu yüzden üretimhaneme isim verirken bu ismi sizlerin koymasını istedim. Manisa ilinin turgutlu ilçesinin ilk üretimhanesidir. Fotoğrafları en kısa zamanda paylaşacağım. Yorum ve fikirlerinizi bekliyorum. Saygılarımla...,,
    Gürhan uçak

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Frostropik Balık Çifliği :)

Gürhan Uçak bunu beğendi.
  3. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin
    Üreyen tesisleri:)

Gürhan Uçak ve Montimahir bunu beğendi.
  4. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Canlı renkler olabilir.:)

Gürhan Uçak bunu beğendi.
  5. Montimahir

Montimahir

Yer:
    Bursa
    "Kasabalık" olabilir. Manisa Turgutlu' nun eski isimlerinden "kasaba" ile balık birleşimi. Üretimhaneniz hayırlı olsun, gelişmeleri bekliyoruz.

KGEYGS, Gürhan Uçak ve Yasin K. bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş