1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Üst sump filtre

Başlığı 'Akvaryum Filtre Yapımları' kategorisinde -Furkan karakaş- tarafından 15 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. -Furkan karakaş-

-Furkan karakaş-

İsim:
    Furkan
    Merhaba sitenize yeni üye oldum 85x30x50 akvaryuma sahibim sump filtre sistemi yapmak istiyorum bunun ölçüsü ne olmalidir,4 gözlü dusunuyorum,filtre sıralaması nasıl olmalıdır, akvaryumum 170 küsür su alıyor ne kadarlık kafa motoru kullanmam gerekir kısacası görüş ve dusuncelerinize açığım. Yardımcı olursanız sevinirim.

2. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Öncelikle hoş geldiniz, motor olarak 1000 - 1200 litre civari bir motor isinizi görür. Filtreleme olarak tank tanıtımıni yapın ona göre fikirler gelecektir.

3. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Merhaba hoş geldiniz.
    Hangi balık türlerinden besliyorsunuz, bunu sormamda ki neden ona göre sump sistemi yapılsın...

4. -Furkan karakaş-

-Furkan karakaş-

İsim:
    Furkan
    85x30x50 akvaryumum var icinde yunus baligi bakıyorum çok kirleniyor yardımcı olursanız sevinirim

5. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Bu fikir vere bilir...

Alpi.jpg

6. -Furkan karakaş-

-Furkan karakaş-

İsim:
    Furkan
    Tmmda kafa motoru icerde olmazmi bide sanki bu malzemeler cok gibi...gene siz bilirsiniz görüş ve dusuncelerinize açığım

Sayfayı Paylaş