1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Üst sumpu olan gariban akvaryumu

Başlığı 'Akvaryum Filtre Yapımları' kategorisinde sconat tarafından 6 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

1. sconat

sconat

İsim:
    Ozan Sıdal
    Şimdilik kurulu olan tek akvaryumum bu.Boşalttığım akvaryum için kararsızım. saat:gif Yorumlarınızı beklerim.Akvaryumda üst sump var içinde japon balıkları var.200litre akvaryum.

2. cimlikaya

cimlikaya

Yer:
    İST.
    İsim:
    Teoman Çimlikaya
    gariban akvaryumu

Denize yakınsan direk tuzlusu :heyo:

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    gariban akvaryumu

Teoman abi tanıyı koydu tamam. :D Ozan ellerine sağlık balıklar çok sağlıklı tebrikler, ilk dikkatimi o çekti. Taban malzemeside yok. Filtrende konuşuyor hani. ;)

4. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    gariban akvaryumu

Filtre sistemin hakikaten benimde çok hoşuma gitti, bundan güzel bitkili akvaryum olur :)

5. sconat

sconat

İsim:
    Ozan Sıdal
    gariban akvaryumu

Teşekkürler hepinize.Ev sarıyer'de denizde göbeğim kesildi benim Teoman hoca yakın ne kelime.Temel abi zaten bu filtre sistemini yaparken ilerde bu sistemi yaparsan tuzlu suya geçiş kolay olur demişti. İçindeki japonlar parmak kadardı kocaman oldu.Ama açık konuşmak gerekirse akvaryumda görsellik sıfır farkındayım.Zaten bazı planlarım var ama tuzlu su için erken sanırım. :)

6. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
    gariban akvaryumu

Ozan ellerine sağlık akvaryum pırıl pırıl, filtre sistemin harika. Bende durma tuzluya geçiş yap derim.

7. RuPTuR

RuPTuR

İsim:
    Cem
    Ozan Hocam,gariban falan demişsin ama filtresinde o kadar seramik olan akvaryuma ben gariban akvaryumu demem açıkçası.Ha 2-3 parça sünger olsaydı neyse :) Güzel tankmış vesselam.Bitkiliye geçince görsellik sorunun kalmaz merak etme toka:gif

8. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    + 1000. :cicek:

Gariban akvaryumunda seramik yerine ufaltılmış kiremit parçaları veya mercan kırığı olurdu. :helalolsun:

9. sconat

sconat

İsim:
    Ozan Sıdal
    Pratik Ozan bunları hafızaya kayıt etti.Forum maceramız olmadığından sizlerden eksik ve mahrumduk.Yorumlara teşekkürler. super:gif super:gif super:gif

10. balıkosman

balıkosman

İsim:
    Osman Tuna
    Filtre çok güzel bence de.bildiğiniz gibi benim akvaryumunda benzer üst filtresi avar ama Ozan beyin sistemi daha iyi görünüyor.Kutlarım balıklar çok sağlıklı.

Sayfayı Paylaş