1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Üstten sumplı deniz akvaryumu

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Kurulumu Forum' kategorisinde many4x tarafından 19 Ekim 2012 başlatılmıştır.

1. many4x

many4x

Yer:
    ısparta
    İsim:
    mehmet firez
    Arkadaşlar evimde şuan çalişan sistemin ve tankın yerini degiştirmek zorunda kalıyorum bende 2 oda arasındakı duvarı kırıp oraya akvaryumu yerleştireyim diyorum ama sıkıntılar şöyle olacak akvaryum tamamen duvarın üzerine oturacak halıyle sump ve cihazlar içinde yerimiz kalmıyor aklıma şöyle bir şey geldi akvaryumu yerleştirdikten sonra sump sistemini ters bir sekilde üst tarafa yerleştirmemin bir sıkıntısı olurmu acaba yani kafa motoru sumptan suyu basmak yerine akvaryumudan sumpa su basacak sumpta tasıp akvaryuma geri dönecek sizlere sormadan bir fikir almadan böyle bir işe baslamak istemedim fikir verirseniz sevinirim

2. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul
    Alparslan ın öyle çalışıyor, sıkıntı olmaz.

Alparslan bunu beğendi.
  3. many4x

many4x

Yer:
    ısparta
    İsim:
    mehmet firez
    Sagol Bülent abi alparslan kardeşimizin kurulumunu inceleyelim o zaman bizde

Alparslan bunu beğendi.
  4. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
  5. barbs

barbs

Yer:
    İstanbul
  6. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Barbaros abi yanlış olmasın benim ki 2 o da arsaı değil evin en kullanışsız köşesinde akvaryuma yer açmak için yapıldı direk ve duvar arasına dolap soktuk tek yönden izlenebiliyor sadece.

BulentS bunu beğendi.
  7. barbs

barbs

Yer:
    İstanbul
    Ben senin tankın diye direk koydum link i karıştırdım o zaman rc forumunda görmüşümdür

Sayfayı Paylaş