1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Üye Statüleri Hakkında

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 10 Ekim 2011 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Selam arkadaşlar,

Forum postbit görünümü değiştirilmiştir ve statülere 'Özel Üye' eklenmiştir. Belki statüden çok ortam önemli ancak bir forum nişanesi olarak küçük bir uygulama olarak bakabiliriz. Zaman içinde üye erişim yetkilerinde değişimler olacaktır.

Tabii bu konuda tam düzen oturtması bizim açımızdan zor çünkü eski bir forum yani belli bir üye kalıbı oluşmuş durumda. Mecburen mevcut üyelerimizden toplu değişim yapmak zorunda kalmak yanında yine forumda üslup, katkı sağlayıcı mesaj içeriği ve imla kurallarına uyan arkadaşlarımız dahil edilecektir.

Genel bir statü açıklaması hazırlanacaktır bu konuda.

Hakkı olup forumda görünmeyen diğer arkadaşlar online oldukça aktarılacaktır.

Sonraki süreçte seçici davranılacaktır.

Sevgiler...

2. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk
    Cevap: Üye Statüleri Hakkında

Temel Abi bence süper bir uygulama ve renk uygulamasıda harika bir renk seçimi olmuş .

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  3. Erman_GÜNDOĞDU

Erman_GÜNDOĞDU

İsim:
    Erman Gündoğdu

Uygulamaya dahil edilmek güzel ama beni kesmez özözel üyeliği bekliyorum...:D:ay:

4. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Uygulama çok güzel. İnşallah foruma da forum üyelerine de katkısı olur.

5. Yılan Avcısı

Yılan Avcısı

İsim:
    Üzeyir demir

Aranıza yeni katılmama rağmen güzel bir uygulama olduğuna inanıyorum.Takipteyiz yeni projeleri ve uygulamaları bekliyoruz.

6. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Şahsım adına stadü olayına hiç önem vermiyorum. Yenisiyle,eskisiyle,özeliyle,üstadıyla vs hepimiz buradayız. Burası bizlerin. :hepiniziseviyorum:

volkantr34, Onur G. HİTİT ve penqun bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş