1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
  Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Üyelik statüleri

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde Akvaryum Portalı tarafından 10 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Akvaryum Portalı

  Akvaryum Portalı

  Mesajlar:
  115
  İsim:
  Akvaryum Portalı
  Deniz Akvaryumu Portalı sitesinin üyelik statüleri aşağıda verilmiştir.

  Müdavim Üye:

  75 mesaj sonrası otomatik olarak alınan statüdür. Forumu düzenli takip eden ve aktif katılan üyelerdir ve forum statüleri konusunda fazla ve değişken üyelik tiplerini benimsemediğimiz için yönetime katılan arkadaşlar haricinde tek statümüzdür.

  Forum yönetimi;

  Hobi adına bilgi sahibi olmaları şartı aranır. Forumun tüm bölgelerine müdahale edebilir. İhtiyaç halinde üyelere teklif götürülerek edinilir. Talep edilmez.

  Ticari Üye: Bu üyelik statüsü hobiyi ticari amaçla yapan kişilere verilir. Bu kişilerin ticarethane sahibi olmaları şartı aranır. Ticari üye olabilmek için forum yönetimine mağaza ruhsat bilgileri, iş yeri adresi, sabit telefon ve mağaza sahibinin ismini iletmeleri zorunludur. Akvaryumportalı artı olarak ticari ilan kategorisi açmaz. Ticari üye olmak isteyen kurumlar ticari ilanlar bölümüne kendi adına kategoriler açtırmalıdır ve ilan ve diğer talepleri orada kabul edebilir. Bunun dışında Ticari Üye statüsü verilmez ve artı olarak ticari ilan bölümü yoktur.

  Üyelik dereceleri site yönetiminin değerlendirmesiyle verilir, ve gerekli görülürse geri alınabilir. Foruma düzenli giriş yapmayan ve uzun süre uğramayan üyelerin statüleri otomatik olarak düşer.

  Saygılar...
   
  A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 22 Mayıs 2015
  TencoMelih bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş