1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Üzülmemek eldemi.

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde seyyaHH tarafından 17 Aralık 2010 başlatılmıştır.

1. seyyaHH

seyyaHH

Yer:
    Ankara
    İsim:
    KÖKSAL YILDIRIM
    İstenmeyen son buna denir herhalde. Maalesef dün birtakım sorunlardan dolayı akvaryumu ve canlıları bir arkadaşa hediye etmek zorunda kaldım. Bu kadar zor olacağını tahmin etmiyordum sanki ev bomboş kalmış gibi geliyor. Tek tesellim 2 yada 3 ay içerisinde daha büyük bir akvaryum ve güzel bir türle başlama düşüncesi biraz rahatlatıyor. Yinede dayanamayıp hemen küçük bir akvaryumla beta almayıda ihmal etmedim. Verdiğim akvaryumu kendim yapmıştım onun için yeri başka.

Yeni akvaryumu 150 60 50 olarak almayı düşünüyorum kafamdaki tür şimdilik tropheus ama duruma göre deyişebilir. Bu arada boş durmayıp platformu takibe aynı hızla devam. Bilgi kaçırılmayacak bir hazine. Herhalde bu zaman zarfı içinde akvaryumcuları daha rahat ve sakin gezme şansım olacak. İnşallah yeni akvaryumumu kurmak nasip olur bende sizinle paylaşma şansını yakalarım.

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hayırlı olsun kararın. Yerinde saymak olmaz ve bazen kısa beklemeler daha canlı bir başlangıç anlamına gelir. En çok keyif alacağın türde karar vereceğine eminim.

3. balyoznuri

balyoznuri

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Aytekin Öztürk
    Köksal abi akvaryum almadıysan bir yer önere bilirim sana.Hem ucuz hemde güzel akvaryum yapıyorlar.Umarım yakın zamanda güzel bir akvaryumla karşımıza çıkarsın.

4. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Eminim daha güzel bir kurulumla birlikte olacağız.:em:

5. seyyaHH

seyyaHH

Yer:
    Ankara
    İsim:
    KÖKSAL YILDIRIM
    Aytekln zaten kurulum aşamasında sana ulaşmayı düşünüyorum. Blrlikte daha kaliteli bir akvaryum kurarız diye düşünüyorum.

6. balyoznuri

balyoznuri

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Aytekin Öztürk
    Köksal abi nedemek herzaman yardıma hazırım.saygılar:gif

Sayfayı Paylaş