1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

öneri ve fikir

Başlığı 'Tatlı Su Donanım ve Ekipman Portalı' kategorisinde gölge2006 tarafından 22 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. gölge2006

gölge2006

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    CANBAZ
    Merhaba

Su an 70 lt bir akvaryumum bulunmakta geniş olan değil eski tip iç filtre kullanıyorum dış filtre almayı dusuunuyorum soyle bır arastrma yaparken su sekılde bır akvaryum gordum sobo aa 60 diye 65 lt kendınden ustten fıltreli akvaryum gorudm ancak fıyat olaark pahalı geldı bu ustten filtreli akvaryum nasıl sızce uygunmu fıyat 244 tl biraz pahalı geldi acıkcası bırde astro as 2202 full dolu dıs fıltre var ucreti 97 tl hangısı alsam su an beslıedgım balıkları soyleyım . 1çift japon ,2çift melek,1çift velifera

teşekkürler

2. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul
    Merhaba,
    Litreler aynı, kendi akvaryumuna dış filtre almanı tavsiye ederim. Akvaryum değiştirmek için ciddi avantaj olmalı (daha büyük hacim,daha iyi filtrasyon). Burada avantaj yok. Dış filtre hem daha ekonomik hem de daha iyi.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

3. gölge2006

gölge2006

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    CANBAZ
    Cevap: öneri ve fikir

Tetra Tec EX 600 Dış Filtre (Dolu) dış filtreyi aldım sizce nasıl kulanan arakdaslardan yorum alabilirmiyim?

4. Okurt

Okurt

Yer:
    Çanakkale

Güzel kaliteli bir filitre, fiyatı uygunsa, sıkıntı yoksa al.

5. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Silivri/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay

Evet iyi bir filtredir....Bu arada japon ve melek balıkları birbirine zıt su değerleri isterler,japonlar soğuk su balıkları iken melekler tropikal türdür....Bunu dikkate alıp 1 türde tercih yapmanızı tavsiye ederim.

6. gölge2006

gölge2006

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    CANBAZ

130 tl fıyatı uygun mu?

7. Okurt

Okurt

Yer:
    Çanakkale

130 tl sıfır, içi dolu ise bence gayet uygun, tabi içi dolu derken ne var bilmiyorum ama piyasada sıfırları sanırım bu fiyatın epey üzerinde.

Sayfayı Paylaş