1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

İç filtre

Başlığı 'Tatlı Su Donanım ve Ekipman Portalı' kategorisinde aximiaxi tarafından 11 Kasım 2009 başlatılmıştır.

1. aximiaxi

aximiaxi

İsim:
    Emirhan Can
    Arkadaşlar bende shark marka bir iç filtre var.Filtreden normal olan bir hortum çıkıyor.Ben bu hortumu içerdemi tutuyim dışarıdamı.Çünkü hep dışarıda tutuyordum.Pet shopa gittim akvaryumlarda dükkandaki filtrelerden çıkan hortumlar içerideydi bende şaşırdım doğrusunun söylerseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

Saygılar... saygılar:gif

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    İç filtre

İç filtrelerde olan hortumlar hava hortumudur. Su dışında tutulmaları gerekir oksijen sağlamaları için. Akvaryuma hava motoru vb şekillerde oksijen zaten sağlanıyorsa hortum takılmak zorunda değildir. Oksijeni iç filtre temin ediyorsa zorunludur.

3. rappier

rappier

İsim:
    Mecit BAĞCI
    İç filtre

O boru iç filtrenin çıkışına hava alınarak tanka O2 ilavesi için kullanılır. Tankınızı havalandırmak istiyorsanız o borunun bir ucunu iç filtreye diğer ucunuda suyun dışında tutmalısınız. Yok sadece mekanik filtreleme yapmak isterseniz o zaman o boruyu kullanmanıza gerek yoktur.

4. aximiaxi

aximiaxi

İsim:
    Emirhan Can
    İç filtre

Çok teşekkürler. :heyo:

Sayfayı Paylaş