1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

İş Nedeni ile Şehir Değiştireceğim için Canlı Kayalar ve Canlılarım SATILIKTIR. İzmit

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Canlı İlanları' kategorisinde ccasper tarafından 8 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. ccasper

ccasper

Yer:
    Kocaeli / İzmit
    İsim:
    Serkan
    Arkadaşlar iş nedeni ile akvaryumu kapamak zorunda kalacağım öncelik ile Canlı kayalarım ve Canlılarım satılıktır 10 aylık bir sistemdir bu süre zarfı içinde hiç canlı ölümüm olmamıştır hastalık durumu olmamıştır kayalarımın üzerinde apista hiç olmamıştır sağlıklı bir akvaryumdur ilk etapta satılık olan kayalarım ve canlılarımın resimleri aşağıdadır .....
    isteyen mesaj atabilir foruma genelde sadece akşamları bakabiliyorum canlılar ve kayalar satıldıktan sonra akvaryum ve diğer malzemelerde satılacaktır bu arada kayalarım ve canlıllarım en yenisi 6 aylıktır

CaribSea South Seas Base Rock Kaya 35-40 kg 200
    Yellowtail Damsel 35
    Ocellaris Grade A Palyaço 60
    Cleaner Shrimp 120
    Yellow Watchman Goby 75
    Sand Shifting Sea Star (Kum Karıştırıcı) 75
    Sixline Wrasse 75
    Boxer Shrimp 75
    Midas Blenny 90
    Hawaii Yellow Tang 200
    Konç 20 Adet Adet Fiyatı 100
    Snail İthal 2 Adet Adet Fiyatı 20
    Zoa Mercan 5 Aylık 100
    Xenia Mercan 10 Kök 50
    Mushroomlar 20 Parçaya Yakın 50
    Hanry Mushroomlar 5 Parça 8 Aylık 50
    Mix Mercan Kayası 8 Aylık 75
    Yemler 7 Parça 50
    Nori Yosunu 5 Parça 0
    Naso Tang L 200
    Blue Tang L 200
    TOPLAM 1900

Ekli Dosyalar:

2. rednose

rednose

İsim:
    Selim Çakır
    Şehir Dışı gönderim var ise, naso tang ı Ankaraya gönderebilir misiniz, saygılar

3. ccasper

ccasper

Yer:
    Kocaeli / İzmit
    İsim:
    Serkan
    Daha önce hiç kargo ile gönderin yapmadım nasıl olur bilemiyorum

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. ccasper

ccasper

Yer:
    Kocaeli / İzmit
    İsim:
    Serkan
    Arkadaşlar öncelikle şu sıra yoğunluktan pek giremedim foruma telefon ile bazı arkadaşlarla konuştum güzel sohbetler konuşmalar oldu size de burada yazdığım gibi iş nedeni ile 5-6 ay burada olmayacağım yani akvaryumu kapamam gerekecekti kapamaktan ziyade komple satmak düşüncesindeydim ama kısa bir zaman olduğu için gitmeme satılır satılmaz düşüncesi ile bazı parçaları yani öncelik ile canlıları satarım olmazsa akvaryumu boş hali ile tutarım elimde düşündüm fakat başından beri kuzenim akvaryumu büyütmeyi düşünüyordu en sonunda netleştik ve akvaryumu komple forumdan kuzenim ( Erdenay Elimboz ) aldı aydınlatmadan canlılara kayalara ve diğer malzemelere kadar cumartesi günü taşınacak elimde sadece şu an açılmamış katkı malzemeleri ve testler var bunun yanı sıra ozmos cihazı 5 li ve tds cihazı var onlarıda yakında fotograflarını koyacağım.

Bütün arkadaşlara teşekkür ederim ...

Konu Kilitlenebilir ...

Sayfayı Paylaş