1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

İşte Malavi Rüyası =)

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde kaan07 tarafından 18 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. kaan07

kaan07

İsim:
    Kaan ÖNCÜ
    Merhaba portal üyeleri;
    Böle bir konu açmak sanki portala iyi gelecek diye düşündüm.Malavi cichlid besleyen bütün arkadaşlarımı beslemeyen arkadaşlarımıda bekliyorum.Resim bilgi alışveri için güzel bir konu olur işallah.. saygılar:gif

2. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    İşte Malavi Rüyası =)

Kaan kardeşim daha önce Malawi Tür veTecrübelerimizi Paylaşalım adlı konu açmışsın içerik hemen hemen aynı şimdi konu başlığı değiştirip birbirine çok yakın ikinci konuyu açmışsın .Anlam veremedim.

3. kaan07

kaan07

İsim:
    Kaan ÖNCÜ
    İşte Malavi Rüyası =)

Tecrübelerimizi ve türleri paylaşalım bu ise resim ve bilgi alışverişi içindi :bilmem:

4. ORGO

ORGO

İsim:
    Orhan Özdemir
    İşte Malavi Rüyası =)

Güzel bir konu malawi beslemeyi düşündüğüm bu aralar iyi olacak sanırım benim için :)

5. kaan07

kaan07

İsim:
    Kaan ÖNCÜ
    İşte Malavi Rüyası =)

İyi olurda konuyu kimse farketmedi galiba :hasta:

6. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    İşte Malavi Rüyası =)

Konuyu farketsekte farketmesekte bişey farketmezdi zaten.
    Portalda en gıcık kaptığım şey gereksiz yer işgal eden konulardır, herkez gelip buraya malavi resimlerini koysa ne olur, koymasa ne olur, hiçmi yunus,sarı prenses bilmemne görmedik, görende elinizde bilmediğimiz bi halt var sanacak ne yani taklamı atacak buraya eklediğimiz malaviler, bana işe yarar bişey göster ???
    Şimdiye kadar 45 konu açmışsın benim konu açma sayımın aşağı yuakarı yarısı eder bu, online sürene bakıyorum benimkinin tırnağı etmiyor bendemi problem var sendemi ? rakamlar kesinlikle seni bir yere getirmez arkadaşım bu forumda 5000 tane mesajın olsun adam gibi bişey yazmıyorsa hiç bir işe yaramaz...
    zırt pırt aynı konuları açman yada konu/mesaj kasmanın bir değeri yoktur, git bilmediğimiz bişey öğren sonra gel anlat hepimiz dinleyelim açtığın konu sap gibi ortada kalmaz işte o zaman sayfalarca dolup taşar yani iş konu açmakta değil adam gibi içi dolu konu açmaktadır.

7. kaan07

kaan07

İsim:
    Kaan ÖNCÜ
    İşte Malavi Rüyası =)

------------------------------------------------
    Yanıt yazdığımız üyenin Genel platform içerisindeki seviyesi yanında, hobi bilgisinden şüphe duyulmayacak olması sebebiyle mesajlarımızdaki hitap şekline dikkat edelim.

8. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    İşte Malavi Rüyası =)

Bu konuyu silmememizdeki sebepler bunlardan biriydi, bir gün birileri çıkıp neden aynı konular açılıp duruyor diye serzenişlerde bulunması idi. Çünki bizler sizlere müdahelede bulunduğumuz zaman hemen alınıyorsunuz. (Bunlar benim konumu sildi, bunlar benim resimlerimi sildi) diye. İşte bak olay bu kadar baris ortada, sizler ne yapsakta konu açsak, ne yapsakta mesaj yazsak diye, maksat konu açıp ve cevap yazarak avatarınızın altında bir sıfatların görünmesine yaradığını zannediyorsunuz. Bu tarz paylaşımlar ile hiç bir yere varamassınız. Akıl verecek yaşlarda değilsiniz, 2-3 ay net ortamında takılarak uzman akvarist olamassınız, 3-4 cins balık besleyerek o balık hakkında netten topladığınız bilgileri burada üstadlara satamassınız.

Ben Mod olmama rağmen konu sayıma bir bakmanı öneririrm, bunun otuz beşi tür tanıtımı. Bir konuya mesaj yazmak istediğimde 50 kez düşünüyorum üstatlarım neder diye, bilmediğim konulara ise yanlış yönlendirmek adına hiç cevap vermiyorum. Ama sizlerin Maşallahı var nerde konu açılmış ordasınız, maksat cevap sayınızı arttırmak. Ben silmekten bıktım siz yazmaktan bıkmadınız.

İlk önce cevap yazdığın kişiyi bir araştır ondan sonra cevap ver Kaan. Sizlerinki tereciye tere satmaktan başka bir şey değil. Büyüklerine karşı kaba konuşmak alçalmaktan başka bir şey değildir.

Başdada söylediğim gibi, konunun böyle yerlere geleceğini bildiğimizden dolayı konuyu silmemiştik. İyide yaptığımızın kanaatinde olup konuyu kilitliyorum. Biraz ortalıklarda kalsın sonrada sileceğim.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş