1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

İhtiyaç fazlası malzemeler

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde basma tulumba tarafından 16 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    A) tunze nano osmolator. su tamamlama ünitesi. saat gibi çalışır. bir kez olsun takılıp fazla su basma yapmamıştır. sıfır olarak tarafımca alınıp, 6 aya yakın süre kullanılmıştır. kutusu vs mevcut olarak tertemiz şekilde teslim edilecektir. fiyat 209 TL...

B) eheim jagger 300W ısıtıcı. ikinci el olarak tertemiz şekilde aldım ancak alet fazla büyük. sumpa hiç uymadı bu yüzden satıyorum, sadece ısıtıcıdır. vantuz falan yoktur. fiyat 52 TL...

C) jebao dc3000 kafa motoru. tertemiz kutusu falan mevcut. faturası da var. ikinci el olarak aldım, az kullanılmıştı. ben hiç kullanmadım. tertemiz şekilde teslim edeceğim. fiyat 161 TL.

D) jebao dcs5000 kafa motoru. son seri olarak üretilmiş, ekstra sessizdir. çin den getirttim ve 2 ay kadar kullandım. tüm aparatları mevcut, eksiksiz kutusunda teslim edeceğim. fiyat 238 TL.

Ürünler güzeldir arkadaşlar. Alana hayırlı olsun, sorunsuz bir alışveriş yapmış olacak. Kargo yapılır.

2. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    Güncel olanlar:

A) tunze nano osmolator. su tamamlama ünitesi. saat gibi çalışır. bir kez olsun takılıp fazla su basma yapmamıştır. sıfır olarak tarafımca alınıp, 6 aya yakın süre kullanılmıştır. kutusu vs mevcut olarak tertemiz şekilde teslim edilecektir. fiyat 209 TL...

B) eheim jagger 300W ısıtıcı. ikinci el olarak tertemiz şekilde aldım ancak alet fazla büyük. sumpa hiç uymadı bu yüzden satıyorum, sadece ısıtıcıdır. vantuz falan yoktur. fiyat 52 TL...

D) jebao dcs5000 kafa motoru. son seri olarak üretilmiş, ekstra sessizdir. çin den getirttim ve 2 ay kadar kullandım. tüm aparatları mevcut, eksiksiz kutusunda teslim edeceğim. fiyat 238 TL.

3. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    Güncel olanlar:

A) tunze nano osmolator. su tamamlama ünitesi. saat gibi çalışır. bir kez olsun takılıp fazla su basma yapmamıştır. sıfır olarak tarafımca alınıp, 6 aya yakın süre kullanılmıştır. kutusu vs mevcut olarak tertemiz şekilde teslim edilecektir. fiyat 204 TL...

D) jebao dcs5000 kafa motoru. son seri olarak üretilmiş, ekstra sessizdir. çin den getirttim ve 2 ay kadar kullandım. tüm aparatları mevcut, eksiksiz kutusunda teslim edeceğim. fiyat 229 TL.

veysel bunu beğendi.
  4. Denizci77

Denizci77

İsim:
    Gökhan akçay
    jebao dcs5000 fiyatta yapabileceginiz ikram varmi acaba saygilar

5. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    Özel mesaj ile cevapladım

6. svaykk

svaykk

İsim:
    svaykk
    Kafamotoru 5000 görüşmek ısterım telefonum 05447103626 teşekkürler

7. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    Özel mesaj ile cevaplandı.

8. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
  9. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    Güncel olanlar:

A) tunze nano osmolator. su tamamlama ünitesi. saat gibi çalışır. bir kez olsun takılıp fazla su basma yapmamıştır. sıfır olarak tarafımca alınıp, 6 aya yakın süre kullanılmıştır. kutusu vs mevcut olarak tertemiz şekilde teslim edilecektir. fiyat 204 TL...

10. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    Güncel olanlar:

A) tunze nano osmolator. su tamamlama ünitesi. saat gibi çalışır. bir kez olsun takılıp fazla su basma yapmamıştır. sıfır olarak tarafımca alınıp, 6 aya yakın süre kullanılmıştır. kutusu vs mevcut olarak tertemiz şekilde teslim edilecektir. fiyat 194 TL...

B) eheim jagger 300W ısıtıcı. ikinci el olarak tertemiz şekilde aldım ancak alet fazla büyük. sumpa hiç uymadı bu yüzden satıyorum, sadece ısıtıcıdır. vantuz falan yoktur. fiyat 48 TL..

11. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    Güncel olanlar:

A) tunze nano osmolator. su tamamlama ünitesi. saat gibi çalışır. bir kez olsun takılıp fazla su basma yapmamıştır. sıfır olarak tarafımca alınıp, 6 aya yakın süre kullanılmıştır. kutusu vs mevcut olarak tertemiz şekilde teslim edilecektir. fiyat 188 TL...

B) eheim jagger 300W ısıtıcı. ikinci el olarak tertemiz şekilde aldım ancak alet fazla büyük. sumpa hiç uymadı bu yüzden satıyorum, sadece ısıtıcıdır. vantuz falan yoktur. fiyat 44 TL..

12. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    İlan kilitlenebilir. Teşekkür ederim.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş