1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

İkinci el ısıtıcı ve küçük üretici filtresi

Başlığı 'Tatlı Su Arıyorum İlanları' kategorisinde Sezer han tarafından 27 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Sezer han

Sezer han

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Sezerhan Akkuş
    Arkadaşlar, doğacak yavrularım için ikinci ve küçük bir tank yapmaktayım şuan, her şeyi ikinci el olarak ve ucuza, hobici arkadaşlarımdan edinmeyi planlıyorum. İstanbul içi olması benim için en uygunu olacaktır. Teşekkür ediyorum şimdiden.

2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Sezerhan öğrencinin halinden öğrenci anlar başka kimse anlamaz, anlamıyorlar da zaten, bana gelebilirsen akvaryumcuda bulabileceğin her şey bende mevcut, kepçeler, hava motorları, ısıtıcılar, çeşitli aydınlatmalar ve aparatları, gelemeyeceksen liste yap ortak bir noktada buluşalım, yanlış anlama alacaklarının hepsi hediyedir, iyi bir arkadaşa gitmesi beni yeterince memnun eder, kullanmadığım 70x35x25 ölçülerinde çerçeveli tatlı su akvaryumu da var, eğer istersen oda senin olsun...:)

ogeday_ylz, emarch, m.avcıoğlu ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  3. Sezer han

Sezer han

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Sezerhan Akkuş
    Hocam ilk önce en başından beri bana gösterdiğiniz yakınlık ilgi ve yardımdan dolayı bütün forma ama öncelikle ve özellikle sana teşekkür ediyorum. Dediğin gibi öğrencinin halinden başkası anlamıyor, geçen gün 2 tl ye hava taşı 4 tl ye de civalı derece almak zorunda kaldım bir petshop dan.. temo22
    İşe başlama durumum var çarşamba günü maddi sıkıntım kalmayacak umarım, mesajın için de çok teşekkür ediyorum cidden duygulandım. İstediğin zaman istediğin yere gelirim ben. İhtiyacım çok az zaten gerekenden fazlasını istemiyorum, sadece yeni yavrularımı kaybetmek istemiyorum...
    İşim uzun sürmez zaten kullandıktan sonra da sana geri verebilirim, sizler gibi arkadaşlar edindiğim için mutluyum gerçekten.:kucaklıyorum:

ibrahimgns51 ve Alparslan bunu beğendi.
  4. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Dostum İstanbul da hangi semt de oturuyorsun?

ibrahimgns51 bunu beğendi.
  5. ibrahimgns51

ibrahimgns51

Yer:
    Niğde
    Aplarslan hocam sizin gibi iyi insanlar oldugu sürece bu hobi her daim devam eder ve evelallah kimse yüksek fiyatlı şişkin insanlara boyun bükmez..
    bu hobi paylaşmaktır yaşatmaktır sounçta :D

Alparslan bunu beğendi.
  6. Sezer han

Sezer han

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Sezerhan Akkuş
    temo22:portaliseviyoruz:

7. m.avcıoğlu

m.avcıoğlu

Yer:
    bayrampaşa/istanbul
    İsim:
    Metin Avcıoğlu
    Alpi adamsın :)

8. Sezer han

Sezer han

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Sezerhan Akkuş
    İhtiyacım olan herşeyi Alparslan göndermiştir, kendisine birkez daha teşekkür ediyorum. Konu kapanabilir. :)

Gmsy ve veysel bunu beğendi.
  9. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Hayırlı olsun.

Sezer han bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş