1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

İkinci El Akvaryum Arıyorum

Başlığı 'Tatlı Su Arıyorum İlanları' kategorisinde umut özkan tarafından 1 Nisan 2012 başlatılmıştır.

1. umut özkan

umut özkan

Ad-Soyad:
    umut özkan
    Mrb arkadaşlar abilerim ,ablalarım ,kardeşlerim.Ben ikinci el bir akvaryum almak istiyorum.Elinde satlık akvaryumu olan var mı ? Bide benim için kayseriden ikinci el akvaryumlara bakabilirmisnz?Hangisi uygun benm pek bi bilgim yok bu konuda da.
  2. Tugrul Akin

Tugrul Akin

Ad-Soyad:
    Ali Tuğrul Akin
    Cevap: İkinci El Akvaryum Hakkında

Kayseri'de, Belsin ilçesinde postanenin hemen arkasında akmin akvaryum var. Yalnız sadece akvaryum yapıyorlar. Tabelası da yok :) sadece camcı yani. 2 tane akvaryum aldım çok da memnunum çok şükür. 2. el akvaryum aradığınızı söylemişsiniz ama sıfırı bile ucuz burada. Kayseri'ye yolunuz düşerse bir uğrayın derim.

Not : Adamlar akrabam değil :D Sadece internette denk gelmişti. Adresi aldım gittim, kapatmışlar. Sadece camcıda akvaryum yapıyorlar.
  3. umut özkan

umut özkan

Ad-Soyad:
    umut özkan
    Cevap: İkinci El Akvaryum Hakkında

Tmm teşekür ederm salı günü gelmeyi düşünüyorum.
  4. umut özkan

umut özkan

Ad-Soyad:
    umut özkan
    Cevap: İkinci El Akvaryum Arıyorum

Arkadaşlar elinde satlık akvaryumu olan varsa lütfen irtibata geçsin benimle. çok ihtiyacım var şu anda.
  5. timucin

timucin

Ad-Soyad:
    timucin senkule
    Merhaba,

Bende var ama komple bitkili akvaryum satıyorum. Mersin'den.

Sayfayı Paylaş