1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

İkinci el dış filtre

Başlığı 'Tatlı Su Arıyorum İlanları' kategorisinde vanlyy tarafından 20 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. vanlyy

vanlyy

Yer:
    van merkez
    Arkadaşlar elinde satabilecek ya da hediye edebilecek ikinci el çalışır durumda :) dış filtreye ihtiyacım var.İlgililere duyurulur.

2. nemesistr

nemesistr

Yer:
    sakarya/istanbul
    İsim:
    eyup yayla
    Umarım yardımcı olmuşumdur hocam..

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 19 Haziran 2015
    vanlyy bunu beğendi.
  3. vanlyy

vanlyy

Yer:
    van merkez
    Teşekkür ederim hocam.Keşke forumdan birinden alabilsem malum diğer türlü pek güven olmuyor.

nemesistr bunu beğendi.
  4. Kızıldeniz Akvaryum

Kızıldeniz Akvaryum

Yer:
    MANİSA
    İsim:
    ilyas özden
    Nasıl bir şey lazım?
    kaç lt ve canlı yükü için?

5. vanlyy

vanlyy

Yer:
    van merkez
    55 litre bitkili lepistes akvaryumu için uygun bir şey olması iyi olur.Sıfır beni bu aralar çok sarsar.

6. Kızıldeniz Akvaryum

Kızıldeniz Akvaryum

Yer:
    MANİSA
    İsim:
    ilyas özden
    Anladım bendeki çok büyük..
    55 lt için kaliteli bir iç filtre işinizi görmüyormu?

vanlyy bunu beğendi.
  7. Dark32

Dark32

İsim:
    Serhan Herdinç
    aquaticlife ext 2000 saatte 1000 litre su debisi... 120 Ltlik Ciklet akvaryumumda kullanıyorum suan çalıştığını hissetmiyorsun bile su pırıl pırıl...akvaryumu büyütüceğim için samp sisteme geçicem.sessiz ve performans arıyorsan teklifini beklerim

Ekli Dosyalar:

8. vanlyy

vanlyy

Yer:
    van merkez
    Debi yüksek olduğundan canlıları çok yoruyor.dış filtre olsa iyi olur.İlginizden dolayı teşekkür ederim.

9. nemesistr

nemesistr

Yer:
    sakarya/istanbul
    İsim:
    eyup yayla
    Elime bugün jebo 839 geçti hocam sepet dolu hali ile çalışır halde 1500 lt çeviriyor.. istersen 75e sana veririm ;)

10. vanlyy

vanlyy

Yer:
    van merkez
    Eyüp hocam 250 ile 700 lt lik akvaryum için diyor. Benim akvaryum için çok fazla olmaz mı ?

11. The_ReligiouS

The_ReligiouS

İsim:
    Bekir YÜCEL
    Abi uygun fiyatlı bir şelale filtre işini görecektir. 2. El ile hic uğraşma bence.

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

12. vanlyy

vanlyy

Yer:
    van merkez
    Şelale mi alsak? temo27O da olabilir. Kullanmaktan ziyade hiç görmediğim için işimi görür mü ?Çalışma sistemini yada ne kadar iyi temizlik yaptığını bilmiyorum.Ama tavsiye ediyorsanız olabilir neden olmasın ki?

13. The_ReligiouS

The_ReligiouS

İsim:
    Bekir YÜCEL
    Abi dolphin h-300 isini görür.

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

vanlyy bunu beğendi.
  14. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat
    Hocam hiç uğraşma.Git bir tane Atman HF-300 al.Kullandıktan sonra "Tüh neden daha evvel kullanmamışım.." diyeceksin.Fiyatı 25 lira civarında.Temizliğin babasını yapar.Sessizdir.Suyu dalgalandırır ve oksijen de verir.Ufak bir modifiye yaptığında olayı çok daha iyi gözlemleyeceksin.Bu aletlerin içinde iki kartuş vardır.Biri dişli,bir nevi biyoball görevi gören kısım.Diğeri de üstünde elyaf yapıştırılmış olup içinde aktif karbon olan kartuştur.Bu elyaf ve karbonlu kartuşun tayinini çöp kutusuna yapıp yerine yeni bir ekipman ataması yapıyoruz.Çıkarttığımız kartuşun yerine şu uygulamayı yapıyoruz :

En alta tek kat elyaf.Bunun üzerine biyolojik sünger.Sonra yeterli miktarda KALİTELİ aktif karbon.En üste de yine iki kat elyaf koyup olayı tamamlıyoruz.Asla pişman olmayıp,kesinlikle severek kullanacağın bir filtre olacaktır.Ben Temel ağabeyin tavsiyesine uydum ve o günden beri tanka her baktığımda kendisine "Allah razı olsun" derim.

Homeros ve vanlyy bunu beğendi.
  15. vanlyy

vanlyy

Yer:
    van merkez
    Şimdiden bende sana Allah senden razı olsun diyeyim. Bu kadar alakadar olunacağını tahmin bile etmezdim. İyi ki de bu forumdayım. Çok sağolun.

16. Homeros

Homeros

Yer:
    İstanbul/Beykoz
    İsim:
    Ömer ÇAKIR
    Bende Tetra 400 var, 4 ay kullandım akvaryumu büyüttüğüm için kullanmıyorum şu an.; fakat İstanbuldayım ben. İsterseniz teklifinizi bekliyorum.

17. aqua24

aqua24

Yer:
    İZMİR
    İsim:
    Erkan ELİBOL
    Hocam istiyorsan bende hydor prime 10 dış filtre var işini fazlasıyla görür 55 tl ye satıyorum düşünürsen.

Sayfayı Paylaş