1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

İkola Tropheus Akvaryumum

Başlığı 'Tanganyika Balıkları Forum' kategorisinde chib0000 tarafından 29 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. Cevap: Ikola tankim

Cem bey, Fatih balıkları İsmail hocam gibi bir üstattan alıyo maşallah:nazar:çok güzeller:)

2. penqun

penqun

İsim:
    Haktan KAYACAN
    Cevap: Ikola tankim

Maşallah İsmail abi Çok güzel görünüyorlar.İnşallah bol bol yavrular alırsın.Tebrikler.em34:

3. chib0000

chib0000

İsim:
    cem koc

Hayırlı olsun İsmail sonra belki sana ikola yavrusu hediye ederim...

4. chib0000

chib0000

İsim:
    cem koc

Eyvallah Haktan sağol..

5. Erman_GÜNDOĞDU

Erman_GÜNDOĞDU

İsim:
    Erman Gündoğdu
    Abi son durum nedir?

6. chib0000

chib0000

İsim:
    cem koc
    Bir hafta önce iki balığımı kaybettim bu gün ise elimdeki üç erkeği akvaryumdan ayırdım şu an 8 balığım kaldı yanılmıyorsam 1 erkek 7 dişi erkek çok agrasif sürekli dişilerin peşinde hayırlısı diyelim 13 balıktan 8 e düştüm.....son video Tropeus İkola Tankım | Sayfa 2 | Akvaryum Bilgi Portalı ve Forumu

7. Cem hocam geçmiş olsun inanın çok üzüldüm.Maşaallah ikolalarınız çok güzel olmuş.:nazar:

8. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Abi çok geçmiş olsun ne diyelim ölenle ölünmüyor,neden öldükleri belli mi?

9. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Cem hocam hayırlısısıkma canını, inşallah bu düzenlemeden sonra dişiler seni sevindirecektir.

10. chib0000

chib0000

İsim:
    cem koc
    Hayırlısı İsmail hocam işallah dediğin gibi olur dünden itibaren dikkat ediyorum akvaryumda bir sukunet var erkek bile salına salına yüzüyor tabi arda bir dişilere pike çekmiyor değil ama şu an dişiler kendini toparlıyor sanki, bu arada arkadaşın tankına koyduğum erkekler yunusları tarumar etmiş senin söylediğin gibi :)
    Teşekkür ederim uğur ağbi sağol.
    Sağol alparslan bir tanesini bir hayli hırpalamışlardı yavruluğa koymaya çalıştım 3 defa kaçtı (üstünü kapatmama rağmen) en sonunda bıraktım diğerinin ölüsünü bile bulamadık akvaryumda sadece kemikler vardı anlayamadım ne olduğunu ilk defa böyle bir şey başıma geldi....

11. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Cem hocam son durum nedir ? balıklar ne alemde her şey yolundadır umarım.

Sayfayı Paylaş