1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

İlan Şartları

Başlığı 'Tatlı Su Satış İlanları' kategorisinde volkantr34 tarafından 21 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    * İlan formatına uymayan başlıklar, ilgili moderatörler tarafından silinir yada düzenlenir.
    * İmza kısmında, ad-soyadı olmayan üyeler ilan veremezler.
    * Takas yapılması düşünülüyorsa, ne ile takas edileceği belirtilmelidir.
    * Satılan canlı yada ürünün varsa fotoğrafı koyulmalıdır.
    * Msn'den gönderirim, isteyene yollarım gibi ibareler kullanılamaz.
    * İlan güncellemelerinin geçmesi gereken minimum süre 7 gündür. Üzerinden yedi gün geçen ve güncellenmeyen ilanlar silinir.
    * Alım-satımdan hiç bir şekilde sorumlu değildir.
    * yönetimi bu konuda kesinlikle hukuki sorumluluğu üzerine almaz.
    * Satılan mal, hizmet ve ürünlerin teslim güvencesi, yasalara uygunluğu 'un sorumluluğu altında değildir.

* Hobici üyelerin ticari şeklinde açılan ilanları otomatik olarak silinmektedir.Bu nedenle ticari üye statüsünde gerekli bilgilendirme mevcuttur.

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 16 Ağustos 2015
    ozgun_cyprus ve Murat Karaca bunu beğendi.
  2. çandarlılı

çandarlılı

İsim:
    Metin Esener
    Cevap: İlan Şartları

Sayın Yönetici,
    Sitenizde nasıl ilan verileceği ile ilgili bir bilgi veya giriş yapılabilecek "ilan ver" benzeri bir pencere veya buton bulmadım. Nasıl satış ilanı verileceği ile ilgili olarak, desteğinizi rica ediyorum.
    Saygılarımla.
    Metin Esener

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Hoş geldiniz selamlar,

Elbette neden buton görünmediği hakkında bilgiyi konumuzdan alabilirsiniz. ''Yeni Üye'' statüsünde olduğunuz için butonu göremiyorsunuz.

Bu noktada küçük bir öz eleştirimizde var kendimize. Büyük ihtimalle sizler gibi yaşını almış abilerimizin de bu kural yüzünden belki de iyi niyetli ilanlarını engellemiş oluyoruz yani kurunun yanında yaş da yanıyor olabilir ama ne yazık ki yeni üye kişi ayrımını yapmak gibi bir şansımız yok. Fakat kural genel ilan yapısını korumak ve olası sorunlardan üyeleri korumak içindir.

Düzenleme: 16 Ağustos 2015
  4. fisheri

fisheri

Yer:
    İstanbul/Fatih-Edirnekapı
    İsim:
    Engin Türkeri
    Forum yönetiminizin bu kararı çok yanlıştır.Üyeligimin iptal edilmesini rica ediyorum.

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 16 Ağustos 2015
  5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Yanlış değil, sadece ilan için üye olanları, ilanları kovalayanları burada istemiyoruz. Bunun genel bir uygulama olduğunu da hatırlatıyoruz. Diğer tüm forum konularına aktif katılanları ve belli bir süre kendiliğinden tanınması ardından doğal süreçle ilan bölümlerini kullanmasını istiyoruz.

Üye olunurken kabul edilen kurallarda üye kendi isteği ile üye olur ve sonrasında 'ilan vb veremediğinden çıkmak isterse' forum boyunca yukarıdan aşağı takip eden üye kontrol panelinden çıkış butonuna basarak çıkabilir.

İyi günler.

6. fisheri

fisheri

Yer:
    İstanbul/Fatih-Edirnekapı
    İsim:
    Engin Türkeri

Sitenize yöneticilerinizin daveti üzerine üye olmuştum.Sitenizin o zamana kadar ismi duymamıştım.

7. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Mrb Engin bey;

Davet edilmek ile şuanki konu çok farklı.Artı bizim ismimizi duyurmak vb gibi bir beklentimiz yok.Biz hobiye gönül vermiş , desteği ve yardımlaşmayı seven paylaşımcı dostlarımız ile yolumuza devam ediyoruz.:9

8. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat

Bir çok farklı alanda faaliyet gösteren forumlarda ve sosyal paylaşımlarda insanların iyi niyetini suistimal eden ve bu yolla bir çok insanımızı mağdur eden şahısların olmadığını sanırım hiç birimiz iddia edemeyiz ! Buraya sadece ilan vermek için gelen ve sattığı ürün sıkıntılı ise elden çıkarma derdinde olan insanlar olabilir?Şimdi internet üzerinden satış yapan şahısların bulunduğu açık artırma siteleri var.Oralardan ürününü alacağımız kişileri seçerken referanslarına,yani dahi evvel yapmış oldukları işlem sayısı-olumluluk yüzdesi-yorumlara bakıp karar veriyoruz.Yani bir nevi güvenilirliğini araştırıyoruz.E burada da bunun tek imkanı zaman içinde konulara yaptığı paylaşımlar ve insanlarla olan ilişkileridir.Şayet gocunacağınız bir şey yoksa (ki ben olmadığına inanıyorum),o halde bu kurala değil karşı çıkmak,anlayış gösterip desteklemeniz gerekir.

Adnanisanur ve H.Kaya.Gemlik. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş