1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

İlginç Bir An Daha ( İlklere Devam )

Başlığı 'Genel Mercan Bakımı ve Kültürü' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 2 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Selamlar,

Anemonları sabah karides ile besledim. Aradan 45 dakika geçmişti ve kayanın içinden Bristleworms kurdu çıkarak anemonun ağzının içine kadar girdi. Yaklaşık olarak 1 saattir fotoğraftaki görüntüde olduğu gibi duruyor.

İlk kez yayınlandığını düşünüyorum yani ender bir görüntüdür. Besleniyor veya artıkları temizliyor olabilir. Anemonun tepkisini kestiremiyorum açıkcası işine mi geliyor yoksa işkencemi çekiyor bilmiyorum.

Kurt camış gibi olmuş demekki işi çözmüş bu bizim kurt.

Saygılar...

2. myillar

myillar Marmara Tuzlucu Üstad Üye

Yer:
    istanbul-pendik
    İsim:
    Mesut YILLAR
    Evet hocam gerçekten ilginç bir kare olmuş bence bu kurt bunu ilk defa yapmıyordur geceleri mesaiye devam ediyordur dediğin gibi bu anemonun işinede gelebilir yada payını yarıyarı yapmaktan hoşnut değildir.

3. cimlikaya

cimlikaya

Yer:
    İST.
    İsim:
    Teoman Çimlikaya
    Hayvanları aç bırakırsan olacağı bu ,anemonun yediği karidesin peşinde akvaryumuna avuç avuç kalsiyum atıcağına karides atsan diyorum ;)

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Tam adamını buldun canlıları aç bırakacak. Beni dağda eşkiyalar mı soydu Teoman abi ?

Ocağımı batırdılar 2 ev bakıyor gibiyim. Alış verişe ik ev kumanyası için çıkıyoruz onlar yüzünden. :F

5. ozgun_cyprus

ozgun_cyprus

Yer:
    KIBRIS
    İsim:
    Özgün Olguner
    Cevap: İlginç Bir An Daha ( İlklere Devam )

Abi ben bunu kaçırmışım, mühim bir şey bu. Yalnız bendeki direk anemonun kollarını yedi ve ardından gövdeyi delip ağız kısmından içeriyi kemirdi. Nasıl bir şeydir bu anlamadım. Şu anda durum nedir sizin akvaryumda var mı bir gelişme anemonda yada zarar ?

6. can24

can24

İsim:
    can
    Cevap: İlginç Bir An Daha ( İlklere Devam )

:F:F:F:F:F:F Aynen abi.

Sayfayı Paylaş