1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

İlgnç davranan Lepistesim

Başlığı 'Canlı Doğuran Portalı' kategorisinde Emrah Ece tarafından 22 Nisan 2009 başlatılmıştır.

1. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Arkadaşlar resimde gördüğüğünüz dişi lepistes, cam sileceğinin üzerine yatıyor ve oradan ayrılmıyor, küçüklüğünden beri böyle :) balık resmen bölgecilik yapyor oraya başka balık koymuyor kesinlikle, sileceği nereye çekersem çekeyim gidip onu buluyor ve üzerine yatıyor, elimle cama vurup kovalıyorum iki tur atıp geri geliyor bu balığın sorunları olduğu kesin :D
    normalde lepistesin doğasında böyle bir hareket yoktur ama benim tanka giren balık sapıtıyor :) saldırgan veliferadan sonra bölgeci lepistes buyur burdan yak :)
    yorum sizin.
    saygılar...

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hobiye fark katan herşeyi severim. Balıklar hakkında bazen o bunula uyuşmaz, o bununla kanka olur gibi ifadelerin çürüdüğünü şahsen çok görmüşümdür. Balıktan balığa değişen davranışları anlamaya çalışmak sanırım konunun aydınlanmasına yardımcı olacaktır. Sorun olarak konuya bakmak yerine balığın genel sağlık durumuna bakarak sağlığı yerindeyse önerim olur sadece, bırak keyfine baksın derim.

3. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Balığın sağlığı yerinde elbette :) zıpkın gibi yaklaşana kafa tutuyor :)
    burada asıl anlatmak istediğim tabiiki her balığın farklı karakteri olabileceği, veliferam ikballe alakalı konunun tasdikleyicisi niteliğinde

4. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Bu birtek bende var sanıyodum çok iyi ya :D Benimde sakat bir lepistesim vardı hep sileceğin üzerinde dururdu.Bölgecilik yapacak kadar sağlıklı değildi ama o cam sileceği nerde oda orda olurdu her daim :) Hatıramı fotoğrafladığın için teşekkür Emrahçım :helalolsun:

5. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Her balığın farklı karakter ve tutumları olacağının en iyi göstergesi bu kareler... Ellerine sağlık Emrah... Benim de Cyrptocoryne "balasae" yapraklarının üzerine yatan bir lepistesim var... :)

6. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    hmm herkezdemi var yoksa ? böyle deli balık :D
    bunun bir sebebi olmalı neden yatar bu hayvanlar ?

7. RuPTuR

RuPTuR

İsim:
    Cem
    Sen neden Emrah gibi davranıyorsan o da kendi gibi davranıyor.Fark yaratarak foruma konu oldu.Şöhret böyle birşey olsa gerek :D

8. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    İyide Cem ben insan gibi davranıyorum o lepistes gibi davranmıyor sorun orda zaten bilmem anlatabildimmi sopa:?

Sayfayı Paylaş