1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

İlk mesajın altındaki resimler

Başlığı 'Site Klavuz-İstekler' kategorisinde Blue Zaire tarafından 25 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. Blue Zaire

Blue Zaire

İsim:
    Ali AYDIN
    Arkadaşlar uzun zamandır aktif olamıyodum işlerim dolayısıyla. Bugün foruma girme fırsatı buldum. Ancak ilk mesajların altında bazı resimler vardı. Bunlar sadece bende mi görünüyor? Bilgisayarımda bir problem mi var yoksa ? :(

2. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Cevap: İlk mesajın altındaki resimler

Merak etme onlar reklam banner leri herkeste çıkıyor.

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Bilgisayar ekran çözünürlük ayarından dolayı reklam sağa taşmış görünüyor. Bu şekilde gören başka arkadaşlar var mı?

4. Blue Zaire

Blue Zaire

İsim:
    Ali AYDIN

1024x768 benimki heralde. Ne reklam bannerı bunlar ? yabancı otel sanırım ?

5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Biliyor olmanız gerektiğini düşünüyorum aslında ancak yazayım, karışıktır ve değişkendir. Bir hatırlatma olarak illegal ve sabotaj tıklaması yapılmaktadır dünden itibaren.

Bunu gerçekleştirenlerin akvaryist olması mümkün değildir. Eğer akvaryist iseler şehir merkezlerindeki akvaryumcu esnafına ulaşmaları zor olacağından kendileri için forumdan yardım toplayıp Belgrat Ormanı'na ihtiyaçlarına rahat ulaşmaları için akvaryumcu açacağız. Kaliteli Mama ve Kemikler ücretsiz sunulacaktır kendilerine.

Bilinmesini isteriz ki, bu reklamlar veya diğerleri Portal için koca bir 0 ifade etmektedir, bu yüzden bunu yapanlar hayatında bir kere adam olmayı denesin ve bir yerlere illegal tıklamak hoşlarına gidiyorsa ne var bir kere de yüreklerine tıklasınlar...

6. Blue Zaire

Blue Zaire

İsim:
    Ali AYDIN

Üstteki mesajdaki olayı tam olarak anlamadım ama bu Hali Kocan'ın ifadesiyle " reklam bannerları " her mesajda sürekli çıkcak mı ?

7. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Tam karar vermedik işin aslı, çeşitli birkaç yerde deniyoruz. Zaten yıllardır hesap alınmıştır ama reklamlar foruma eklenmemiştir, bakalım dedik ne olacak. Reklam banneri çıkmayacak metin yani yazı reklamı çıkacak. ama farklı yerde görsel deneyebiliriz. Fakat yer konusunda denemeler olacak veya kaldırılacak duruma göre.

Sonuç olarak 1 ayda üç kuruş verecek diye google amcaya katlanmak zorunda değiliz. Bakalım her şey olabilir.

8. Blue Zaire

Blue Zaire

İsim:
    Ali AYDIN

Anladım. Bu reklam bannerlarını google mı veriyor size ?

9. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Evet öyle oluyor.

Sayfayı Paylaş