1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

İmparator Balıklarım

Başlığı 'Malawi Cichlid Forumu' kategorisinde hakan18 tarafından 19 Şubat 2011 başlatılmıştır.

1. hakan18

hakan18

İsim:
    hakan altınok
    Arkadaşlar akvaryumcudan aldığım 3 cm boyunda imparatorlarımın hepsinin rengi kahverengi alırken renkleri kırmızı sarı gibiydi akvaryuma atınca kahverengi oldu neden olabilir kullandığım yem sera üzerinde diskus resmi var multivitaminli akvaryum boyutu 100 cm satndart

2. barisy

barisy

İsim:
    Barış Yıldırım
    Cevap: İmparator Balıklarım

Bence herşey ışıktan kaynaklanıyor .... Galiba kandırılmışsın :yazik: ...

3. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan

Kandırılmadan ziyade balıklar yeni tanka adapte olma aşamasındalar yüksek ihtimal.. Su değerleriniz balıkların geldikleri değerle aynı olmadığından bir süre bu renk değişikliği normal karşılanabilir. Ben düzeleceğine inanıyorum ama fotoğrafta ekleyebilirseniz eğer balıkları daha iyi tanıyan arkadaşlar size yardımcı olacaklardır.. Benim söylediğim genel bir gözlem sadece.

Saygılar

serdarkocer bunu beğendi.
  4. hakan18

hakan18

İsim:
    hakan altınok

Teşekkür ederim arkadaşlar ama balıkları aldığımda renkleri normaldi ışık 18w gün ışığı florasan bu gün gidip normal beyaz florasan alacam 2 adet 18w uygunmudur sizce birde balıkları toptancıdan aldım yani akvaryumcuların aldığı yerden

Sayfayı Paylaş