1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

İnci Gövde

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde ekotim tarafından 15 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. ekotim

ekotim

İsim:
    ahmet öztürk
    Arkadaslar bu sabah kalktım ve sinci gövdem de bir serbestlik gödüm yani hareket etmio suyun içinde dolanıp duruyor.Sizce sorun ne olabilir?

2. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    İnci Gövde

Bunun birçok sebebi olabilir. huh:

Akvaryumundan detaylı bilgiler verir ve birkaç resim eklersen daha net yardımcı olabiliriz.

Geçmiş olsun.

3. ekotim

ekotim

İsim:
    ahmet öztürk
    Artık cok gec oldu.İnci gövdem hayatını kaybetti malesef.Nedenini bilmiyorum ama 1-2 saat için oldu hersey.

4. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    İnci Gövde

Balığın için üzüldüm. Ancak genede akvaryumunu incelemek lazım yeni ölümlerin yaşanmaması için. ;)

5. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    İnci Gövde

Olcay Abi'ye aynen katılıyorum. Detaylı bilgileri paylaşıp ölümün sebebini öğrenmeniz yararnııza olacaktır.

Saygılar.

6. ekotim

ekotim

İsim:
    ahmet öztürk
    Bir resim ekliyorum.Akvaryumda pipo filtre doğal olarak hava motoru,canlı ve yapay bitki mevcuttur.Ayrıca hergün vitamin veriyorum.Faydalı bakteriler için.

Yalnız filtre,canlı bitki ve vitamin balıgım öldükten sorna alındı.

7. stablizer

stablizer

İnci Gövde

Balığınızın ölme sebebi olmayabilir fakat bu denli fazla yapay dekor kullanmak iyi bir tutum değil.Akvaryumunuza daha doğal bir dizayn yapın ve en önemliside Olcay Hocamın dediği gibi periyodik olarak balıkları seyredin(özellikle yemleme sırasında).

Sayfayı Paylaş