1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

İstanbul-Tam Takım Akvaryum

Başlığı 'Tatlı Su Satış İlanları' kategorisinde volkantr34 tarafından 21 Kasım 2011 başlatılmıştır.

1. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan

İlan Tarihi: 21-Aralık-2011

Kargo Ödemesi: Alıcı Öder

Kargonun Gönderileceği Şirket(ler):Diğerleri

Satılanın Adı veya Türü: 80*40*50y Tam Takım Akvaryum

Adet: 1

Fiyat: 300

İlan Türü: Ekipman İlanı

Fotoğraflar:
    http://s1213.photobucket.com/albums/cc467/volkantr34ist/

Ek Mesaj:
    SATILAN MALZEME:
    Dolaplı , Armatürlü (Florasanlar dahil) , Kumlu ve Dış Filtreli Akvaryum

İl/Semt: İstanbul / Bakırköy

Teslim Koşulları: Sadece evden (Ev asansörlü olup taşımada yardım edilir.Ama evinize götürürken 1 arkadaşınızın yanınızda olması lazım.)

İçerik Hakkında: Beylikdüzü Aqua pet center'dan aldığım 8mm camdan , dolaplı ve kendi yaptığım 7 florasan takılabilen (florasanları az kullanılmış ve elektronik balastlı) , üstünde fanıda mevcut olan akvaryumumu satıyorum. Akvaryumum tertemizdir.Taşlı fonuda bulunmakta ve 20 kg ince ve kalın karışık aqua clay kumuda fiyata dahildir.Kendi evime daha büyüğünü kurduğumdan bu tankım 1 yıldır boşta durmaktadır. Kapak sunta lamden yapılmıştır.İçi su buharından etkilenmemesi için alüminyum bantla sıkı bir şekilde bantlanmış ve florasanlardan daha fazla faydalanmak için içine tavan armatürlerinin içinde ki reflektörlerden kullanılmıştır.Dolap ve akvaryum ter temizdir. Akvaryumun üstünde su seviyesi kısmında ip kalınlığında su izi gibi bir iz vardır.Onun dışında tek bir çiziği yoktur.
    4 sepetli Jebo 828 dış filtre.. Sepetleri ve hortumları tertemiz gönderilecektir. Alan kişi ilk kullanıcısı gibi kullanabilir. Hortumlarını uv filtreye bağlamak için keserek kullandığımdan alacak kişiye sıfır hortum takımıda beraberinde verilecektir. Filtrenin hiçbir arızası su sızdırması ve herhangi bir kusuru kesinlikle yoktur.
    Kapak görüldüğü üzere ışıktan maksimum faydalanmak üzere modifiye edilmiştir.Kapağın açılan kısmında dahi florasan vardır. 7 florasanı birden çalıştırıldığında bitkili tanka , daha azı çalıştırıldında diğer türlerdede kullanabilmeye uygun aydınlatmayı sağlayabileceğiniz anahtarlı şekilde yapılmıştır. Grolüx , Philips TLD 965 ve Sylvania Aquastar florasanlarından oluşan ve 2 ay kullanılmış 7 adet florasanda hediyesidir. 4'er florasan çalıştırabilen 2 adet elektronik balast kullanılmıştır. Yani bayağı bir süre florasan aramayacaksınız.70-80 TL’den sadece florasanlar tutuyor.Elektronik balastların fiyatlarını ve florasanların ömrünü uzattığını herkes biliyordur.
    20 kg aquaclay kum beraberinde verilecektir.Bitkili akvaryum kurmak isteyen arkadaşların bu fiyata bu tesisatı kurması mümkün değildir.Daha büyük akvaryuma geçtiğimden bu tankım satılığa çıkarılmıştır.Herhangi bir çatlağı tamiri kesinlikle yoktur.
    İçinde ki tesisata ve hediyelerine bakıldığında bu fiyata dışardan bu takımın kurulamıyacağını araştıran herkes görebilir. Bu sebepten herhangi bir pazarlık payı ne yazık ki bırakılmamış ve ayrı ayrı satılmayacaktır.
    İlgilenen arkadaşlara hayırlı olmasını dilerim.

Telefon Numarası: 05364483499

Üyeye Özel Mesaj Göndermek İçin Tıklayınız

Bu ilan volkantr34 tarafından oluşturulmuştur. Bu ilanın hakları tamamen volkantr34 ve Akvaryum Portali'na aittir. İzinsiz kopyalanamaz

2. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Cevap: İstanbul-Tam Takım Akvaryum

İlan güncel..

3. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan

Daha önce yaptığım indirimi izine çıktığımdan dolayı burda duyuramamıştım..

200 TL'ye tüm seti satıyorum..

4. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan

İlan günceldir.

Sayfayı Paylaş