1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
  Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

İyi kandiller ...

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde suret tarafından 3 Şubat 2012 başlatılmıştır.

 1. suret

  suret

  Mesajlar:
  2.160
  Yer:
  istanbul
  İsim:
  Burak N
  Sevgili forum ahalisi, okuyucuları, üyeleri...

  İki cihan sultanı resulullah efendimizin (sav) doğum gününü bugün kutluyoruz. Bu gecede Resulu ekrem efendimiz dünyaya gelmiştir, Rabbimiz onun nuru üzerine kainatı yaratmıştır. Peygamber efendimize bol bol salavat etmek sırf onun için değil, kendimiz için büyük bir nimettir. Rabbimize bu vesileyle şükretmeniz dileklerimle, tüm müslüman aleminin Mevlid kandili kutlu ve bereketli olsun inşallah diyor ve kandilimizi kutluyorum...

  Bizim bir kandilimiz Kur'an'dır, bir kandilimiz de Resulullah'tır. Ahirette ve dünyada karanlıkta kalmamak için bu kandillere sıkıca sarılmalıyız... Ahir zaman müslümanları olarak karanlığın dört bir yanımızdan saldırığını ve hatta içimizde gün be gün büyüyerek yaşadığını düşünürsek eğer, bu iki kandilin bizi ne derece karanlıktan ne kadar kurtaracağı apaçık ortadadır. Açıp okumalı, salat-ü selam etmeli, kendimizi mümkün olduğunca korumalıyız.

  Nasıl ki bireysel emeklilik sistemlerine yatırımlar yapılıyor ve 10 yıl sonrası için emeklilik hayalleri kuruluyorsa, ahiret için de hayaller kurmalı ve bu dünyadaki 70 yıllık yaşantımızın orada sonsuz olacağını hatırlamalı, şimdiden o sonsuz günler için hazırlık yapmalıyız. Bizim için önümüzde bir ölüm daha var ve ondan dirildikten sonra da yani bir daha ölmek yok. İstesek de yok, istemememiz dileklerimle..
   
 2. YIKIKTEMO

  YIKIKTEMO

  Mesajlar:
  30.771
  Yer:
  İstanbul
  İsim:
  Temel Sert
  Cevap: İyi kandiller ...

  Tüm islam aleminin ''Mevlid Kandili'' mübarek olsun.
   
 3. penqun

  penqun

  Mesajlar:
  651
  İsim:
  Haktan KAYACAN
  Cevap: İyi kandiller ...

  Müslüman kardeşlerim abilerim mübarek mevlid kandiliniz mübarek olsun.:yun:
   
 4. Snowblind

  Snowblind

  Mesajlar:
  1.462
  Yer:
  Manavgat
  Cevap: İyi kandiller ...

  Tüm İslam aleminin Mevlid Kandili mübarek ve hayırlara vesile olsun inşallah.Rabbim ona kavuştuğumuz gün yüzlerimizi yere eğdirmesin ve Peygamber Efendimiz Hazreti Muhammed Mustafa (Sallallahu Aleyhi Vesselam)ın şefaatlerine nail eylesin inşallah.Müberek doğum günü,alemleri şereflendirdiği bu mübarek geceye sonsuz şükürler olsun.
   
 5. Erman Pehlivan

  Erman Pehlivan

  Mesajlar:
  2.843
  Yer:
  İzmir / Torbalı
  İsim:
  Erman PEHLİVAN
  Cevap: İyi kandiller ...

  Mevlid kandilimiz mübarek olsun.
   

Sayfayı Paylaş