1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

İzmir den herkese selam,

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde tsenol tarafından 12 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. tsenol

tsenol

Yer:
    İZMİR
    İsim:
    Tahir Şenol
    Forumlarda takip ettiğim tuzlusu akvaryum merakı sonunda beni evde küçük bir akvaryum kurmaya kadar getirdi.
    50x50x60 lık sump lı bir akvaryum kurarak işe başladım. Her ne kadar Kızıldeniz akvaryumdan İlyas bir boy daha büyük almamı tavsiye etse de yer sorunundan ötürü bu boyda karar kıldım. Ro cihazına el yapımı silikat reçine ilave ederek su doldurmaya başladım.
    Yardımlarından ötürü İlyas a teşekkürler

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hoş geldiniz Tahir Bey, hayırlı olsun akvaryumunuz. Keyif almanızı dilerim.

3. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Hoş geldiniz keyifli paylaşımlar.

4. murat parin

murat parin

Yer:
    pendik/istanbul
    İsim:
    murat
    Tahir bey Akvaryum portalına hoş geldiniz. Kurulumunuz hayırlı olsun.Akvaryumun boyutu sizin ne besleyeceğinizle alakalı fakat genelde hobiciler bir süre sonra tankına sığmaz keşke demeye başlar.:)

5. tsenol

tsenol

Yer:
    İZMİR
    İsim:
    Tahir Şenol
    Boyut konusunun farkındayım ancak odanın anca bu kadarını parselleyebildim :).. 20 metre hava hortumu ile mutfaktaki ro cihazı membran çıkışından el yapımı reçine filtreye hat çekildi dolum damla damla devam ediyor.Ev halkı gidişatı beğenirse ilerde boyut değişebilir :)) Benimle bu heyecanı paylaşan ve hoşgeldin diyenlere teşekkürler.

Ekli Dosyalar:

6. murat parin

murat parin

Yer:
    pendik/istanbul
    İsim:
    murat
    RO hortumu ve bir adet şamandıra ile otamatik su tamamlamada yapabilirsiniz .Su değişimleridede yarmcı olur.

7. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Hoş geldiniz keyifli paylaşımlar, akvaryumunuz hayırlı olsun...:)

8. tsenol

tsenol

Yer:
    İZMİR
    İsim:
    Tahir Şenol
    Değerli Murat kardeşim Sump ın arkasına 19 luk pilli damacana ve şamandıra olabilir. Evi boydan boya geçen 20 metre lik hortum risk oluşturur diye düşünüyorum ..

9. murat parin

murat parin

Yer:
    pendik/istanbul
    İsim:
    murat
    Tahir abi ben alçıpanların içinden saklayarak mutfaktan salona bir hat çektim:) Orjinal Ro hortumları güvenli fakat hortumu saklama olayı daha karışık galiba.

10. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin
    Tahir bey hoşgeldiniz. Evin içinden geçen her türlü bağlantı risk oluşturur dediğiniz gibi. Ro'dan suyu manuel hortumlu almanızı tavsiye ederim. Evde kimse olmasa ben de hat çekerdim kesin ancak:)

11. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    Tahir Bey hoş geldiniz.

12. Tarık KÜÇÜK

Tarık KÜÇÜK

Yer:
    İzmir - Torbalı
    İsim:
    Tarık KÜÇÜK
    Hoşgeldiniz kurulumunuz hayırlı olsun.

13. Kızıldeniz Akvaryum

Kızıldeniz Akvaryum

Yer:
    MANİSA
    İsim:
    ilyas özden
    Tekrar hoşgeldiniz Tahir hocam, içinize sinen keyifli bir kurulum olmasını dileriz.
    Yine yakın zamanda ince ayarlar için görüşeceğiz:)

14. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Hosgeldiniz kurulum hayırlı olsun kurulun konularını biraz inceleme imkanınız olursa sizin için ileriki safhalarda yol gösterici olacaktır .

Seyyar cihazdan online.

15. Montimahir

Montimahir

Yer:
    Bursa
    Tahir bey hoşgeldiniz, kurulumunuz hayırlı olsun :)

16. harfuzmani

harfuzmani

Yer:
    Bursa
    Tahir Bey hoşgeldiniz, hayırlı ve uzun soluklu bir kurulum olması dileğiyle.

Tapatalk...

17. tsenol

tsenol

Yer:
    İZMİR
    İsim:
    Tahir Şenol
    Sevgili Halil zaten forumları okurken okurken okurken kurulum kararı çıktı.:) Forumları bu yüzden beğeniyorum. Şu anda röle kontrollu çift elektronik şamandıralı seviye kontrol üzerinde çalışıyorum. Akvaryuma gelince temel kurulum bitti sayılır son durumu paylaşıyorum. Resim bulanık gibi ancak su pırıl pırıl.. Herkese tekrar selam..

Ekli Dosyalar:

18. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Güzel olmuş abi eline sağlık. Dıy çalışmalarda var sizde elinizden geliyor ne güzel kolay gelsin. :)

Sayfayı Paylaş