1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

İzmirliler? Nerdesiniz? Toplanıyoruz :)

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde Erman Pehlivan tarafından 25 Mart 2011 başlatılmıştır.

1. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Haydi izmir'liler, toplanıyoruz!

Merhaba, tuzlu su kurulum portalında çoğu izmirli akvarist tuzlu su tankı kurmaya çalışıyor kimi kurmuş, kimi hazırlık içerisinde. Akvaryum portalı üyesi olarak, genel çoğunluğun İstanbul'dan katıldığını zaten biliyoruz. Hazır aktif üye olarak İzmirliler çoğalmışken, 25.03.2011 veya 26.03.2011 veya diğer haftaya bir mini organizasyon yapalım. Konakta kordon boyu taraflarında bir kafeye otururuz, çayımızı kahvemizi içer muhabbet ederiz diye düşündüm.

Kordon;

Hem tanışmış oluruz, hemde sanal arkadaşlığımızı da reele dökme şansımız olur diye düşünüyorum. Konuyu toparlanabilmek adına önce kahve kısmına açmak istedim. Tarih kararlaştırılır, (bir sonraki hafta da olabilir farketmez) katılımcı arkadaşlarımızı belli edebilirsek, etkinlik duyuru ve toplantı konusu altında yönetimin de izni ile İzmir buluşması konusunu açarım diye düşündüm.

İzmirli arkadaşlarımıza ben tek tek özel mesaj atarım (aktif olan İzmirli arkadaşlarımıza) tarih kısmında önerisi olan arkadaşlarımız önerilerini, görüşlerini buradan bildirirlerse, ortak bir karara varılır diye düşünüyorum.

:heyo:

Heliak, murer, YIKIKTEMO ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Cevap: İzmirliler? Nerdesiniz. Topanıyoruz. :)

Aşağıda rumuzu bulunan üyelerimize özel mesaj ile bu konunun linkini içeren özel mesaj attım.

19kerem84 - Kerem
    kartal - Mutlu
    syucel - Serkan Abi
    Myreef - Evren Abi

ben bir arkadaşımı da getirebilirim, 5 kişi olsak bile, güzel olur diye düşünüyorum. tem03.gif

3. syucel

syucel

Yer:
    İzmir
    İsim:
    Serdar Yücel
    Cevap: İzmirliler? Nerdesiniz? Toplanıyoruz :)

Güzel, farklı dönemlerde bir kaç arkadaş ile görüşmüştük. Zaman zaman yine buluşuyoruz. Balığa gidiyoruz, ailece piknik organizasyonları oluyor.
    Bu aralar haftasonları biraz sıkıntılı benim için, yazlığın bahçesine bir koi havuzu yapıyorum malum tüm haftasonu tamamiyle o iş ile uğraşıyorum. Ama tarih belirlenirse uygun olursam katılmak isterim.

Erman Pehlivan bunu beğendi.
  4. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN

Serdar abi selam, ne zaman müsait olursanız tarih belirtebilirsiniz. Uygun tarih kararlaştırmak adına bizi yönlendirir. Benim için her tarih uygun aslında 2-3 nisan hariç. Nişanlım açık öğretim sınavlarına girecek o hafta. Ayrıca hafta içi bir akşam da olabilir. Yani akşam buluşuruz 2-3 saat muhabbet eder döneriz evlerimize, o da uygundur benim için.. Aslında hafta içi yapsak akşam 8 gibi toplanılsa, daha iyi olmaz mı? Haftaya Cuma akşamı olabilir mesela?

01.Nisan.2011 Cuma günü. Tarihte süpermiş. :D 1 Nisan. :D

Şakasız bir toplantı olacak söz. :D

5. hasanaytekin

hasanaytekin

İsim:
    Hasan Aytekin

İstanbul organizasyonu konusunu ben açmıştım ve katılım son derece iyiydi ve buluşma keyifliydi. Umarım İzmirli dostlarda bir buluşma organize edip güzel zaman geçirirler ;)

6. 19kerem84

19kerem84

İsim:
    Kerem Akbal

Evet 1 Nisan akşamı olabilir Erman :)

7. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN

1 Nisan akşamı benim için de uygundur. ;)

8. MyReef

MyReef

İsim:
    Evren YILMAZ

Erman şimdilik benimde Cuma günü bir planım yok.Benim içinde uygun.Ancak birde saat kararlaştırırsak iyi olur.Malum iş çıkışı.Konakta buluşacaksak En erken 19:30 gibi orada olabilirim.canım.gif

9. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN

1 Nisan Cuma akşamı konakta buluşalım diyorum. YKM nin yanındaki Efes Kafede. Saat 8 gibi orda olsak, 1 -2 saat oturur döneriz evlerimize. Uygun mudur? Katılacak arkadaşlar için uygunsa bir liste yapalım gelecek gelmeyecek belli olursa daha net olabiliriz.

10. MyReef

MyReef

İsim:
    Evren YILMAZ

Bana uyar.Liste başı yazabilirsin Erman.:ay:

11. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Erman abi toplandığınızda fotoğraf çekinmeden gelmeyin :) :karete: Tanıyalım sizleri...

12. syucel

syucel

Yer:
    İzmir
    İsim:
    Serdar Yücel

:(
    Ben üzülerek katılayamayacağım, daha önce bahsetmiştim 2-3 hafta daha haftasonları bana çok uygun değil koi havuzu çalışması var. :)
    Tekrarında katılmaya çalışırım yada önümüzdeki günlerde haftaarası olursa daha rahat olur. (İnanın işlerim çok yoğun akşamları bile saat 21:00'den önce eve giremiyorum)

13. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN

Serdar abi cuma günü toplanıyoruz? Yani 1 nisan cuma? Hafta içi? Akşam saat 8 gibi toplanacağız?

01 Nisan Cuma günü katılımcı listesi

1.) Evren Yılmaz
    2.) Erman Pehlivan

Ayrıca yer konusunda Kahve diyarı uygun mudur? Efes kafe yazmıştım ama, kahve diyarı daha güzel bir yer, orada olsun diyorum, hem benim izmirden arkadaşlarım da gelecekler, biraz kalabalık oluruz? Ne dersiniz?

1 Nisan Cuma akşamı Yer Kahve diyarı saat: 20:00 ?

14. syucel

syucel

Yer:
    İzmir
    İsim:
    Serdar Yücel

Ermancım ben cuma günü iş çıkışı direk yazlığa gittiğim için haftasonu demiştim. Cuma haftanın son günü... :) :D
    Değişiklik olursa mutlaka geleceğim.

15. MyReef

MyReef

İsim:
    Evren YILMAZ

Erman bana uyar ama kahve diyarı nerede.Fazla uzak olmasın,sonra yetişelim diye koşturmayalım.

16. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN

Evren abi izmirde ne kadar tuzlu sucu varsa orda olacak. :) Kaçırmamalısın :D Yer için harita yarın google map ten bulur koyarım abi.

17. MyReef

MyReef

İsim:
    Evren YILMAZ

Hiç sorma.İzdiham olacak galiba ,Turşucularda gelecekmi ki?.:D

18. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN

Yok abi o kadar kapsamadık :D Bunlar deniz akvaryumu ile ilgili. :D Yoksa sirkeli turşuyu tercih ederim ;)

19. MyReef

MyReef

İsim:
    Evren YILMAZ

Son durum nedir ,toplantı başka bir tarihe mi kaldı Erman? Serdar Bey'de gelemeyecek galiba.

20. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN

Hayır abi cuma günü YKM nin ordaki Kahve Diyarı'nda buluşuyoruz. Saat 8 gibi orda olurum. Özelden telefonumu iletirim abi. ;)

Sayfayı Paylaş