1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

İzmit'te Sanat Sokağında 40 Metrelik Akvaryum

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde Özkan41 tarafından 19 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

1. Özkan41

Özkan41

İsim:
    Özkan
    İzmit Belediyesi Etüt Proje Müdürlüğü tarafından Sanat Sokağı için başlatılan çevre düzenleme çalışması içinde, 40 metre uzunluğunda dev bir sokak akvaryum projesi de yer alıyor. Taslak çalışmaları tamamlanmak üzere olan sokak akvaryumunun Türkiye`de ilk olacağı ve projenin yıl içinde hizmete girmesinin planlandığı öğrenildi. Dev sokak akvaryumunun içinde tropik deniz canlıları bulunacak. Belediye yetkilileri, akvaryumun dekorunda gerçeğine çok yakın yapay mercan uygulamalarına da yer verileceğini söyledi.

Kaynak: Bizim Kocaeli

Güzel ve ilginç bir şey olmuş ama bunun hakkında kötü yorumlar var 29 Nisan günü duyrulmuş biraz geç farkettim:cekingen: ve sizlerle paylaşıp ve sizin yorumunuzuda bekliyorum...

Yorumlar:

Murat ***:belediyenin sekapark ta reklamanı yaptığı projeye ne oldu?pazar günleri 100 kg luk yandaşlar ile seka parkta sabah yürüme işine benzemez bu işler.işiniz gücünüz yalan dolan.koyun sürüsünü etkileyebilirsiniz ama bizleri asla.

Derinceli:çoğu insan evindeki akvaryumun bakımına bile özen gösteremezken belediyenin şehrin tozun toprağın gürültünün ortasına bir akvaryum yapmak saçmalıktan başka bir şey değildir. fuar alanına bir çok avrupa ülkesindeki gibi dev akvaryumlar,su parkları yaparsın o zaman anlaşılır.ayrıca ben eminim ki belli bir süre sonra bu akvaryumdaki canlılar bir bir ya çalınacak yada kendiliğinden ölecek temizliği de aksatılmaya başlandımı alın size mis gibi proje..ahanda buraya yazıyorum..

MİHRİMAH:sayın başkan sokak ve yollar berbat,trafik sorun sizler görsellikten önce önemli ve gerekli olanlara önem verirseniz daha doğru olur.!hizmet ibadettir haktır.ayrımsız hizmette mubahtır

2. ozgun_cyprus

ozgun_cyprus

Yer:
    KIBRIS
    İsim:
    Özgün Olguner
    Cevap: İzmit'te Sanat Sokağında 40 Metrelik Akvaryum

Bir yandan vatandas da hakli. Once temel ihtiyaclarini karsilayacaksin insanlarin sonra gorsellige bakacaksin. Ama ote yandan da temel ihtiyaclar bitmiyor kardesim. Ne yani donup magralarda mi yasayalim... Bence hos bir proje olabilir tabii eger secim yatirimi degilse.

Sayfayı Paylaş