1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

ıceman lerin ağzından yumurtaları atması

Başlığı 'Malawi Cichlid Forumu' kategorisinde tanerayaşlı tarafından 11 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. tanerayaşlı

tanerayaşlı

İsim:
    taner
    arkadaşlar merhaba,
    yeni üyeyim,akvaryumum 200 litre,akvaryumumda 5 tane ıceman 60 civarı sarı prenses var(4 tanesi yetişkin diğerleri yavru) ,ıceman ağzına yumurta aldıktan sonra yavruluğa alıyorum fakat 2 gün sonra yumurtaları bırakıyorlar,3 defa aynı şekilde oldu,sebebi hakkında yorum yaparmısınız,

2. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Portala hoş geldiniz, baliklari rahat bırakıp 10 -12 nci gunde kusturup yavruları kuluçka makinesine alabilirsiniz.

Sizin anaclari yavruluga almaniz baliklari strese sokar ve yavrulari tukururler.

3. tanerayaşlı

tanerayaşlı

İsim:
    taner
    ok, teşekkürler

4. tanerayaşlı

tanerayaşlı

İsim:
    taner
    merhaba,bir sorum daha olacak,
    ıcemanin döktüğü yumurtaları 2-3 saat sonra ağzında yumurta olan sarı prensesim aldı bütün günde dökmedi,acaba onun ağzındanda ıce man yavruları çıkarmı,

5. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Yemiştir yumurtaları büyük ihtimale.

6. mehmet_gzl

mehmet_gzl

Yer:
    Ankara
    İsim:
    m_guzel
    Rahatsız edildiği için yapıyorlar ilk yumurlamada nasılsa bazen diğer yumurtlama da da aynını uyguluyorlar.bu nedenle ilk yumurtayı ben kendilerinin çıkarmasını beklerim daha sonrakilere sağım ysparim

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş