1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Şüphelerim Var

Başlığı 'Tatlı Su Hobiye Başlangıç Portalı' kategorisinde Mesli tarafından 12 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Mesli

Mesli

Arkadaşlar ben 3 tane lepistes aldım 1 tanesi hamile olduğu için yavruluğa koydum daha akvaryuma bitki falan alacağım ancak geceleri motoru kapatıyorum uyanınca açıyorum balıklar gece oksijensizlikten ölürler mi? Özelliklede hamile olan çünkü ilk defa hamile balığa bakıyorum.

Düzenleme: 12 Temmuz 2015
  2. ka2n

ka2n

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Kaan AYDINOĞLU
    Motorları hiç kapatma.

3. Mesli

Mesli

Balıklar rahatsız olurmu ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Motorları kapatmak sorun yaratır, hamile balık yavruluğa konulur ama ne kadar süre sonra doguracagini bilmek lazım 1-2 gün içinde ise tamam. Değilse balık olebilir dikkatli olmak lazım.

5. Mesli

Mesli

Tamam motorları kapatmam ama 1-2 gün yavrulukta kalırsa falan mı ölür onu anlamadım daha yeniyim.

6. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Doğum tüm canlılar için stresli bir durum. Siz de bu stresli zamandabu şekilde balığı ufacık bir yere koyarsanız balık muhtemelen daha kötü olacaktır. Bir resim ekleyin yardımcı olalım.

7. Mesli

Mesli

Tamam o zaman ayrı akvaryum gerekli. Resmi atacağım.

8. Mesli

Mesli

[​IMG] Bir yerde iyi beslenirlerse yavrularını yemezler diye okumuştum o yüzden alttaki ızgarayı kaldırdım hem daha rahat etsin diye. Ancak ayrı bir akvaryum alsam daha iyi olur sanırım.

Sayfayı Paylaş