1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Şehirlerdeki Su Parametreleri

Başlığı 'Tatlı Su Donanım ve Ekipman Portalı' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 21 Nisan 2011 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Şehirlerdeki Su parametreleri: [​IMG]

Bilindiği gibi su kalitesi hobimizin önemli bir parçasıdır. Platformumuz ülke geneline yayılan bir hobici kitlesini barındırmaktadır. Her bölgenin farklı su değerlerini olduğunu yakından biliyoruz. Eğer hobici arkadaşlarımız yaşadıkları şehirlerin veya bölgenin genel su parametrelerini başlığa eklerse konuyla alakalı bilgiye ulaşmak isteyen arkadaşlara faydası olacaktır. Ben İstanbul şehrinin şebeke suyunun parametrelerini ekleyerek paşlamak istiyorum. Elbetteki hobimizi ilgilendiren genel değerler yeterlidir.

Sizlerde şehirlerin şebeke suyunun değerlerini eklerseniz iyi olur. Farklar neler, sorunların kaynağı olabilir mi vb anlayalım. :ay: İstanbul için son kalite raporu aşağıdaki linktedir.

İstanbul;

http://www.iski.gov.tr/Web/UserFiles/File/su_kalite_raporu/swf/sukalite_agustos2009t.swf

Bilgi için: Su Kalite Kontrol Müdürü : Şahin ÖZAYDIN
    Telefon: 0212 231 80 28
    e-posta : sozaydin@iski.gov.tr

Sevgiler...

Heliak bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş