1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Şeker Pembemin Agresifliği

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde Sheqer_Jojuq tarafından 5 Mart 2011 başlatılmıştır.

1. Sheqer_Jojuq

Sheqer_Jojuq

İsim:
    Mert Batuhan Büyükatak
    Öncelikle herkese selam... Benim 3 tane şeker pembem var 1i erkek 1i kız ve öbüründe cinsiyetini çözemedim... Cinsiyetini çözemediğim şeker pembem öbür 2 balığada çok saldırıyor 2 side yüzemiyor izin vermiyor agresif olan onun agresifliğini nasıl yatıştırabilirim acil yardım...

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Şeker Pembemin Agresifliği

Cinsiyet önemli tabii ama agresif tavırları genelde erkek balıklar daha çok sergiler. Balığı nasıl yatıştırırım sorusunun cevabı yok maalesef. Dekor nasıldır, akvaryum hacmi nedir gibi birçok sorunun yanıtı konuda yok, yanıt gelmemesi bilgilerin az oluşundan kaynaklanıyor.

3. Sheqer_Jojuq

Sheqer_Jojuq

İsim:
    Mert Batuhan Büyükatak

Dekor Derken yani lav kayalığı ve beyaz kayalıklar falan kayalıklar var gerçek deniz salyangozunun kabuğu var büyüklüğü 7-8cm ve plastik ağaçlar var çünki canlıları yiyiyorlar akvaryumun büyüklüğüde 72 litre...

4. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Hocam 72 litrede şeker pembe gibi cıchlıd besliyorsun. Bu durumda strese girip birbirlerine saldırmaları çok doğal.

Sayfayı Paylaş