1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Şelale Filtre Önerisi

Başlığı 'Tatlı Su Donanım ve Ekipman Portalı' kategorisinde moquzhan tarafından 18 Eylül 2011 başlatılmıştır.

1. moquzhan

moquzhan

İsim:
    Oğuzhan KAYA
    Selamlar,

Ben 50*35*20 Ebatlarında 35 litre bir akvaryumda canlı doğuranlardan besliyorum. Akvaryumumda iç filtre var, Marka modeli : Sobo wp-1000f (Otuz.com » Akvaryum » OTUZCOM » Filtreler » İç Filtreler » Sobo WP-1000F İç Filtre (EL-032) 650 Lt.)

Yalnız akvaryumcu acemiliğimden yararlanıp biraz yüksek debili bi filtre vermiş, önce yan cama yapıştırdım fakat balıkların yüzmesi imkanzı oldugu için arka cama yapıştırm bu seferde balıklar bi köşede toplanmaya başladı filtreyi sol arka cama yapıştırdım balıklar sağ tarafta birikiyor sola gelemiyorlar. Bu yüzden Şelale Filtre almayı düşünüyorum biraz araştırma yaptım ve Atman Hf-0600 ün Sessiz ve performansı kaliteli bir ürün oldugunu öğrendim. Fakat benim akvaryumum kücük olduğundan çok büyük geleceğini düşündüm. Sizlerinde yorumlarını bekliyorum.

Teşekkürler, İyi Forumlar..

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Şelale Filtre Önerisi

Katılıyorum Atman şelale filtreleri fena değil fiyatına göre. Şelale filtrelerin gücü sınırlıdır aslında yani büyük gelir demek pek doğru olmaz. İşinizi görecektir, ayrıca filtre gücü artı güçtür. Çok aşırı bir debi gücü akvaryum içine şelale filtreler uygulamayacağından sorun yok.

3. moquzhan

moquzhan

İsim:
    Oğuzhan KAYA
    Cevap: Şelale Filtre Önerisi

Anlıyorum Hocam Çok Teşekkür ederim, Sipariş Verdim Otuz.com'dan İnş Sorun Çıkartmaz, Yorumlarınız İçin Tekrar Teşekkürler Hayırlı Forumlar.

YIKIKTEMO bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş