1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Şelale Filtre Acil

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde ZeRo-x7 tarafından 31 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Merhaba arkadaşlar tetra dış filtrem su kaçırmaya başladı, sanırım artık kullanamıyacağım.İç filtre ile şelale filtre arasında kalıyorum.Şelale filtrelerin kapaklı akvaryuma takılmadığını duymuştum, yalnız benim kapaklarım 2 tane uzunlamasına.Yani komple üstü kapalı değil kapağın yuvaları var.Başka yuva açıp kapağı ileri geri alabilirim ve yan tarafda daha geniş alan olşur.Ancak genelde cama takılıyolar, aklıma takılan bu beni mobilyalı olduğu için akvaryumun köşebentleri mobilya giydirmeli 3 cm kalınlıgı var.Resimlerle anlatmaya çalışıyım olurmu acaba ?.

Ekli Dosyalar:

2. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul
    Akvaryum camına oturan kapak varsa kapağı yukarı kaldırmadan, yada bir bölümünü kesip çıkarmadan şelale filtre takamazsın. 3 cm genişlikte açıklığı bulunan bir şelale filtre bulursan çıtaları çıkartmadan takabilirsin .

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

3. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Çıtaları kesmek imkansız akvaryumuda patlatmayalım:) Acaba 3cm genişliğinde askı aparatı olan şelale filitre hangisi var..

4. k.namalir

k.namalir

Yer:
    istanbul"
    İsim:
    kürşad namalır
    Dıy çalışma yapabilirsin mika ile filtreyi bağlarsın mikayı da akvaryuma sabitlersin yapıştırma yöntemiyle.

5. TETRACI_KARDEŞLER

TETRACI_KARDEŞLER

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    tetra kardeş
    Şelale filtre iç filtrenin yerini tutamaz bence.

Sayfayı Paylaş