1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Şelale filtre tipi RİO NANO askılı ps

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde cc286nc03 tarafından 22 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. cc286nc03

cc286nc03

İsim:
    YUNUS
    Ps yi 13 ağustos ta kutusunda ikinciel olarak aldım. Nano kuruyordum fakat daha büyük akvaryum aldım. 200 litrelik tankta kullanamayacağım için işime yaramayacak. Ben ise hiç kullanmadım öylecene bana geldiği gibi kutusunda duruyor. Fiyat olarak 50 Tl istiyorum yada 200 litreye yetecek askılı bir ps ile de fark vererek takas edebilirim.

Ekli Dosyalar:

2. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Hayırlı satışlar dilerim 200 litreye askılı PS modelleri sınırlıdır Sump varsa güçlü güzel bir PS alın derim.

3. cc286nc03

cc286nc03

İsim:
    YUNUS
    Şu anda aktif olarak kurulu 100x50x50 sumplu bitki akvaryumum var ve bozmak istemiyorum. O yüzden biraz daha ufak bir akvaryum istedim. Nano yapayım derken fırsat çıktı 65x50x50 ölçülerinde 165 litrelik bir akvaryum aldım. Onuda mobilyalı sumplı bir sistem olarak kurarsam bu sefer hanım evden paketler :D

4. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Yunus bey hanımınızı ikna etmeye bakın,büyük ihtimal palyaço da ekleyeceksiniz ve hanımınız ilerde bunlardan birisi ölürse,gene paketlenme ihtimali var...
    Onun için sump yapımını bir düşünün derim...:koptum:

5. cc286nc03

cc286nc03

İsim:
    YUNUS
    ürün satıldı ilan pasiftir. teşekkürler.

Sayfayı Paylaş