1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Şilede Silis Kum?

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde ZeRo-x7 tarafından 23 Haziran 2010 başlatılmıştır.

1. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Merhaba arkadaşlar bu hafta sonu, arabayı şileye muayene getircem. Oraya kadar gitmişken 25 kg silis kum alıyım diyorum, ama nerden alcam bilemedim bildiniz ucuz satan kum ocakları varmı? Adresi telefonu wep adresi bilen varsa çok makbule geçer...

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
  3. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Temel abi teşekkür ederim. Direk şile yoluna çıkcağım için otarafa vaktim olmaz şilede bir kum ocağı buldum 25 kilo alcakdım arkadalarda istedi 150 kiloya çıktı:D Sendeki bize yetmicek , Hem öğrenci arkadaşlarımızın almasını daha çok isterim ben bi şekilde alırım. İnşallah gerçekden ihtiyacı olanlar alır sağolasın abim düşüncen için...

murer bunu beğendi.
  4. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
  5. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Abi torbası derken 25kg torbasımı 10 tl. Şileye girmeden sofular köyü tam neresi adres filan yokmu köyde neresinde satılyıo:D

6. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    50 kg. 10-12 TL.

Kroki verdimya, şileye girmeden sofular tabelasını göreceksin, oradan içeri giriyorsun.

Tam adresi, web sitesinden alırsın telefon açarak, mecidiyeköy genel merkezi ara, ocağın telefonunu veriyorlar, 0.5 mm olan kalınlığı kendin gözlemleyerek/bakarak alacaksın, onlarda garip numaralar var...:F

7. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Tamam abi yarın bi arayım fiyat alıyım dediğin gibi uygunsa sanada alırız:)

8. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Bizim kumlar elimizde mi kalacak şimdi ?

Murat kum ayarlayacağım acele etme. Kum kolay sanırım alırım olmadı kalın taneliyide arada değişiriz.

murer bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş