1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Şimdilik Hoşçakalın...

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde Muzikopat tarafından 15 Aralık 2009 başlatılmıştır.

1. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Arkadaşlar özel bir nedenden dolayı yaklaşık yarım yıl aranızda olamayacağımı üzülerek bildirmek istedim. Bu süre zarfı içerisinde elbette ki online olacağım ( ALLAH kısmet ederse ) ama eskisi kadar sık değil maalesef çok daha az önline olacağım. Üzerime hakkınız çok geçti. İnkar edemem. Hobi ve arkadaşlık adına nice şey kazandırdınız bana. Burada maddiyat değil maneviyat ön planda oldu. ALLAH gönlünüze göre versin.

Sizleri çok özleyeceğim. Ben yokken forumu en iyi yerlere taşıyacağınızdan şüphem yoktur. Fazla duygulanmadan veya duygulandırmadan bitireyim artık sözlerimi. Büyüklerimin ellerinden , kardeşlerimin gözlerinden öperim. Hakkınızı helal edin.

Hoşçakalın... em32.gif

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Şimdilik Hoşçakalın...

Kendine iyi bak Hüseyin. Özel nedenler hayatta her zaman çıkacak önemli olan üstesinden gelmek. Görüşmek üzere. Biz emeklerin için teşekkür ederiz. Aramızda yerin her zaman hazır. burda:gif

3. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Şimdilik Hoşçakalın...

Hüseyincim ne olduğunu bilmiyorum ama hakkında herşeyin hayırlı olmasını diliyorum.. Ara ara gir ve özletme kendini.. Bizde seni sevdik , güzel ve aklı selim bir kardeşimizsin.. Vedalaşmaları hiç sevmem o yüzden bunuda vedalaşma olarak görmek istemiyorum.. Ama bu şekilde gitmende meraklandırdı açıkçası.. Konuşmak istediğin zaman burda seni dinleyip yardımcı olacak bir sürü abin arkadaşın olduğunu unutma , bu dediğimide aklından çıkarma tamam mı kardeşim..

İşlerini halleder halletmez aramıza bekliyoruz tekrardan , arayı uzatma can:gif

4. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Şimdilik Hoşçakalın...

Allah sıkıntını gidersin kardeşim çabuk dön ;)

5. Portnoy

Portnoy

Şimdilik Hoşçakalın...

Abi tanışalı az bir zaman oldu ama benim üzerimdede emeğin var nede olsa.. Ben eminim sen o işin üstesindende gelirsin..Allah yardımcın olsun ..

6. KeVoK

KeVoK

Şimdilik Hoşçakalın...

Allah hakkında herşeyin hayırlısını nasip etsin hocam. İşlerin yoluna girerse tekrar gel emi. Daha yeni geldim sen gidiyon. Hayırlısı olsun inşallah..

Kendine iyi Bak.. :cicek: :cicek: :cicek:

7. myillar

myillar Marmara Tuzlucu Üstad Üye

Yer:
    istanbul-pendik
    İsim:
    Mesut YILLAR
    Şimdilik Hoşçakalın...

Hüseyin en kısa zamanda seni aramızda görmek dileğiyle Allah başka ayrılıklar vermesin herdaim görüşmek üzere

8. turqer

turqer

İsim:
    Türker Sezgin
    Şimdilik Hoşçakalın...

Özelinde olanların inşallah en kısa sürede üstesinden gelirsin Hüseyin.

can:gif

9. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Şimdilik Hoşçakalın...

Rabbim tüm sıkıntılarında kolaylık versin Hüseyin kardeşim en kısa zamanda aramızda görmek dileğiyle

10. salkayetrer

salkayetrer

Yer:
    Adana
    İsim:
    Seha
    Şimdilik Hoşçakalın...

Kanka ne oldu demiyeceğim sen söylersin bir gün. :) Ne olduysa iyi veya kötü kafana takma kardeşim.İyi zaten iyidir.Kötüde senden önemli değil. :) En kısa zamanda bekliyoruz seni. gizli:

11. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Şimdilik Hoşçakalın...

Güle güle Hüseyin abi çabuk dön :( allah sevdiklerine kavuştursun.

12. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Şimdilik Hoşçakalın...

Hüseyin kardeşim, hayırlısı diyelim. Yapabileceğimiz birşey olursa, sakın çekinme. Fazla özletme kendini.
    Güle güle git, güle güle gel.

Allah'a emanet ol. :cicek:

13. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Şimdilik Hoşçakalın...

Hüseyin abi bana bir çok kez yardımcı oldun. Teşekkür ediyorum... Umarum en kısa zamanda tekrardan gelirsin...

14. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Şimdilik Hoşçakalın...

Abi benim üzerinde çok emeğin var. Bunlar için teşekkür ediyorum. Biran önce eskisi gibi aramızda olmanı bekliyorum... Duygulandım em32.gif

15. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Şimdilik Hoşçakalın...

Hüseyin,eğer çok özel değilse bu ayrılığın sebebnini öğrenmek isterim. Ters giden birşeylermi var hayatında ?

16. taygun

taygun Guest

Şimdilik Hoşçakalın...

Hüseyin inşallah sıkıntılarını gidermiş bir şekilde tekrar aramıza gelirsin. Bizler buradayız, sen de burada ol.

Allah yardımcın olsun. Kendine dikkat et.

TAmer

17. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Şimdilik Hoşçakalın...

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar. Beni de duygulandırdınız. Ben de vedalaşmaları sevmem amma geçici bir süre de olsa vedalaşma gereği duydum. Dünya halidir. Gidip de dönmemek , dönüp de görmemek var. Fatih senin gibi hevesli kardeşlerime yardım etmeyi kendime bir borç bildim. Çok zevkli bir borç. Olcay abi sıkıntılar herkesin hayatında var. Ben inşallah en kısa zamanda atlatacağım için burada açıklamak istemiyorum. En kısa zamanda inşallah tekrar aranızda olacağım abi. Zaten ara ara şekildeki gibi fırsat buldukça online olup halinizi hatırınızı soracağım.

Berfin... Sen yeni geldin doğrudur. Ama benim de bir yere gittiğim yok sadece biraz sizi özlemek zorunda kalacağım. Daha senin bir çok yorumuna , fikrine ben de yorum yapacağım Berfin. İnşallah uzun zaman buralarda olacağız.

Emin olun bir haftadır içimde eksik olan bişeyler var. Dostla yapılan muhabbet. Bunun eksikliğini ve sizin özleminizi çekiyorum bu aralar. Ama yüce rab de herşeyin farkında.

Sözü fazla uzatmayayım. Tekrar teşekkür ederim. Görüşmek üzere...

18. KeVoK

KeVoK

Şimdilik Hoşçakalın...

İnşallah Hüseyin. O zaman'da yorumlarına cevap yazacağımdan emin olabilirsin. :cicek: :cicek:

Sayfayı Paylaş