1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

1+4 S.p Koloni

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde BatuhanKnc tarafından 29 Ocak 2012 başlatılmıştır.

1. BatuhanKnc

BatuhanKnc

İsim:
    Batuhan Kınacı
    [video=youtube;BsgpA6xMR68]http://www.youtube.com/watch?v=BsgpA6xMR68[/video]

100x50x40. :)

2. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat
    Cevap: 1+4 S.p Koloni

Keratalar çok sevimliler maşallah :nazar: Artık herkes de sarı prenses var.Akvarist dediklerimizin bir çoğu bu hobide sadece sarı prenses beslemenin var olduğunu düşünüyor.Ancak ben de Malawi besleyecek olsam sp mutlaka tankımda olurdu.Sar ırfk olarak bulmak neredeyse imkansız ancak renk ve güzellikleri sonsuza kadar bu balıkların popülaritelerini korumalarını sağlayacak bence.

Tank çok sade ve hoş.Ancak biraz kayalık eklemek iyi olacaktır.Kayalarla mağara yapmak doğal ortamlarına daha çok yakın olduğundan daha güzel olur.Küp benim sevdiğim,doğal bir dekor değil.Ancak tercih meselesi elbette.Kumunuz da biraz az gibi sanki?Biraz daha ekleme şansınız olursa güzel olur.Arka fon da yer yer açılmalar başlamış sanırım?İleride görsel olarak hoşunuza gitmeyebilir çünkü bu açılmalar bir başladımı gerisi de geliyor.Ama tankı genel anlamda beğendim.

3. BatuhanKnc

BatuhanKnc

İsim:
    Batuhan Kınacı

Beğendiysen ne mutlu bize kardeş :) 1+4 Yunus Ekledim Tanka Kayalar yunus beslıyecem ıcın az durumda

4. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat

Beğendim tabi ki.Ancak sendeki tank için Yunus fazla kaçabilir?Bilen arkadaşlar yorum yapacaktır illa ki ama ben fazla olmasından korkuyorum saat:gif

5. BatuhanKnc

BatuhanKnc

İsim:
    Batuhan Kınacı

Korkunun Ecele Faydası yok :) Tanka koyduk Bikere hayırlısı .

6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Maşallah sağlıklı ve güzeller. Kayalarda okkalı çeken kayalar hani. Video için teşekkürler.

7. BatuhanKnc

BatuhanKnc

İsim:
    Batuhan Kınacı

:hepiniziseviyorum:

8. kaan07

kaan07

İsim:
    Kaan ÖNCÜ

Dekorun birazdaha doğal olması gerek taş biraz daha fazla olursa balıklar daha çok mutlu olacaklardır.
    Ve yazı yazarken üyelerin bilgilerine bakıp da yorum yaparsak karşımızdakinin bizden kaç yaş büyük oldunu anlayıp ona göre bir hitap şekli takınabiliriz...

Tebrik ederim Saygılar...

9. mengi_man

mengi_man

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Zafer MENGİMAN

Güzel görünüyor tank ve balıklar. Ama biraz daha kayalık eklemek onlar için güzel bir yaşam alanı yaratacaktır.

Sağlıklı balıklar.

Sayfayı Paylaş