1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

1 gün içinde tek tek öldü balıklarım :S

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde musa59 tarafından 7 Kasım 2011 başlatılmıştır.

1. musa59

musa59

İsim:
    Akvaryum Hastası Musa :)
    Arkadaşlar, bir kaç soru soracağım; Damatçıl ve Armiyum diye isimli 1 dişi 1 erkek olarak toplamda 4 tane balık aldım fakat armiyum balıkları öldü 1 dişi ve erkek ve damatçıldan erkek öldü. Damatçıl dişisi ölmüş gibi suyun dibinde duruyor hareket etmiyor.bende öldü mü diye merak edip balık yakalama sopasıyla dokunuyor yine az yüzüyor ve yerin dibine düşüyor tekrar sebebi ne olabilir? Yardımcı olur musunuz. Hangi balık türleri almam gerekir?

Fikirlerinizi bekliyorum Teşekkürler :por:

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: 1 gün içinde tek tek öldü balıklarım :S

Selamlar öncelikle ve geçmiş olsun.

Platform olarak gelişi güzel öneri ve yönlendirmeler yapmaktan kaçınıyor ve gerçek alt yapıyı güçlendirerek sorunların çözülmesinin doğru olacağına inanıyoruz. Bu sonuçla profil bilgilerinizi düzenleyerek aşağıda verdiğim linke konu açmanız gerekir.

Bir akvaryumda ölümler yaşanıyorsa önce ölümlerin sebebi araştırılıp varsa hata düzeltilerek yeni balık araştırmasına girilmelidir. Aksi halde araştırmadan uzak öldü yenisini al koy anlayışına girer ki bu da kumda top oynayanların işidir.:)

Akvaryum bilgilerinizi girerek Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı bölümüne konu açmanız gerekir.

Aramıza hoş geldiniz, umarım hobiye farklı açıdan bakmanıza destek olabiliriz.;)

3. musa59

musa59

İsim:
    Akvaryum Hastası Musa :)

Teşekkür ederim ilginiz için... Bu hobime karşı ailemi karşıma aldım inşallah güzel bir görünüm ve canlılar için hayat sağlamak .. Ve sabah kalkıp onların yüzüşlerini görmek :)

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

İnşallah buna yardımımız dokunur. Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı bölümüne akvaryum bilgileriyle konu açarsanız yeniden resetleyerek akvaryumu ortaya çıkarmanıza destek olabiliriz.

Sayfayı Paylaş